Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombára kapható recept...

Hüvelygombára kapható recept nélküli kenőcs/gyógyszer?

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 22:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, pl. Canesten.
2012. nov. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én a multigyn actigél-t használom, ha kell.
2012. nov. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, kapható, de azt mindenképpen orvosnak kell kideríteni, hogy tényleg gombád van-e, és ha igen, melyik fajtája, mert több fajtája is van, és annak megfelelő gyógymódra van szükséged!
2012. nov. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Canesten combi, nekem többször is segitett már.
2012. nov. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%

"Canesten combi, nekem többször is segitett már."


És éppen emiatt tér vissza többször a betegség/fertőzés.


Az ilyen patikában, vény nélkül kapható szerek annyira gyengék, hogy sokszor csak tünetmentessé teszik az embert, de magát a gombát vagy bacilust nem tudják kiirtani teljes mértékben, ezért a betegség újra és újra előjön.

Fordulj orvoshoz, aki tenyésztést csinál és az eredmények alapján célzottan fog gyógyszert adni.

2012. nov. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Tévedsz.

A többször segített azt jelenti, hogy 4-5 évente jött elő valami miatt és akkor használtam megint. És akkor is segített.

2012. nov. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kapható, viszont nem biztos, hogy hosszútávon érdemes használni őket. Feljebb már leírták, hogy miért. Szerintem inkább menj orvoshoz, ez azért is jobb lenne, mert ő fel tud írni olcsóbb és jobban ható gyógyszereket is, amiket vény nélkül nem adnak ki. Az orvosom intim lemosót is ajánlott, amit gombák/bakteriális eredetű fertőzések során használni érdemes, frezyderm intim segítség a neve.
2012. nov. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
én Intim Aidet használok ilyen esetben, de felfázáskor is mindig segít. Nekem a patikus ajánlotta, nem hiszem , hogy azért mert nem vény köteles azért nem lenne jó... Nekem használ/használt.
2012. nov. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
10%
3. vagyok. Patikus nem vesz hüvelykenetet, tehát megállapítani se tudja, hogy pontosan mi okoz panaszt.
2012. nov. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
az intim aid tabletta, vagy kenőcs, vagy micsoda? az is vény nélküli?
2012. nov. 22. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!