Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az orvosi beavatkozáson kivül...

Miki0888 kérdése:

Az orvosi beavatkozáson kivül tudtok más megoldást? Van rá kenőcs, gyógyszer?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok. Kb.2 hónapja észrevettem hogy kezd a fitymám összeszűkülni. Most még lankadt állapotban ugyanúgy hátrahúzható de amikor felállítom akkor már féluton rendesen megfeszűl rajta a bőr, egy kicsit fáj is!

2012. nov. 7. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ebből szike lesz! 24 évesen már a kenőcs nem segít mivel megváltozik a bőröd.
2012. nov. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el a legközelebbi Urológiára, nem kell betaló. Gyógyszer nincs, szteroidos kenőcs van, de nem valószínű, hogy használni fog, vagy ha ideig - óráig mégis egy kicsit tágul, utána megint beszűkül. A fitymaszűkület megoldása műtéti, de nem kell ettől idegenkedni! Van erről teljes beszámolós lap az interneten: felnőtt korban is sokan megcsináltatják a körülmetélést azok is, akikek nincs szűkületük!
2012. nov. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de akkor is műtét a vége ha nem súlyos? Merev állapotban is teljesen hátra tudom húzni csak szorítja valamennyire az a bőrgyűrű!
2012. nov. 22. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!