Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy cseréljek betétet iskolában?

Hogy cseréljek betétet iskolában?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy a suliban a wc-ben nem lehet bezárni az ajtót. És ez ,még a jobbik eset, mert van, hogy még le sem lehet húzni. Az másik gond, hogy nem is tudom, hogy vigyem a betétet a wc-ig.

13/l



2012. nov. 22. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a zsebembe szoktam tenni, szépen becsúsztatom. Lehúzni...hát...tegyél papírzsepit a pisidre vagy nem tudom. Remélem kuka azért van, mert betétet nem szabad lehúzni!
2012. nov. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem van egy kis neszesszerem, abba teszem bele a betétet. Az nem feltűnő, használat után meg össze tudod csavarni és leragasztani a használt betétet.
2012. nov. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Úgy mint otthon...

Zsebre teszed. Megkéred a barátnődet, hogy a lábával támassza az ajtót, és mondja, hogy foglalt. Az ember általában tudja, melyik wc rossz, melyiket nem lehet lehúzni. Ne menj abba. De onnan is látszik, hogy már előtted sem húzták le.


Ez nem ekkora probléma, hidd el.

2012. nov. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, kuka van. csak a wc-n kívül... de azt tudom, hogy nem lehet lehúzni a betétet.
2012. nov. 22. 16:06
 5/9 A kérdező kommentje:
De egyszer jó a wc, egyszer nem. És volt már, és senki nem volt előttem, szóval "üres volt", de mégsem lehetett lehúzni. Kiszámíthatatlan... :S
2012. nov. 22. 16:08
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem annyira a kérdéshez tartozik, de jó lenne, ha elmesélnéd a szüleidnek ezeket az állapotokat, és szülőin hozzák fel témának!

A betétet a zsebedbe tedd, vagy neszeszerbe, esetleg az egész táskádat vidd ki. A kuka a legtöbb helyen kint van a mosdók mellett. Ezzel nem lehet mit kezdeni. Spórolnak a szemetes zacsin. :(

2012. nov. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A betétet csúsztasd be a zsebedbe.Én így csinálom.Kérd meg egy barátnődet,hogy menjen veled,és álljon oda az ajtóba.
2012. nov. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A betétet vagy csúsztasd be a zsebedbe, ahogy előttem is írták, vagy reggel eleve tegyél a zsebedbe. 2 még nem olyan feltűnő.

Barátnődet kérd meg, hogy tartsa az ajtót, vagy addig várj, amíg nem lesz szabad egy olyan, amit legalább becsukni be lehet. Nem tudom nálatok hogy van, de nálunk hasonló állapotok vannak(csak a 9 WC-ből 7-nek nem is illik az ajtaja a keretbe/nincs kilincse), és nálunk már szokás, hogy olyan WC-be nyitunk csak be, ami tárva nyitva van, ami egy kicsit is be van hajtva, oda már nem.

A lehúzásra annyit, hogy vagy olyanba menj be, amit előtted lehúztak(akkor jönnek ki, és lehúzták), vagy mielőtt bemész (elvégezni a dolgod), próbáld ki le lehet-e húzni. Ha nem, keress másikat. A kukába kivinni meg ne szégyelld, mindenkinek van (bár megjegyzem, elég gáz, hogy benn nincs kuka.)

2012. nov. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
78%

Nekem egy Budmilos ikolatáskám van három részes a legelső részében tartom őket én az első pad tanár elött ülök ezért kicsit nehéz de odahuzom magam elé a táskám és kiveszem belegyűröm a kezembe aztán gyorsan és ügyesen a zsebembe általában megprobálok kikéreckedni mert szünetben mindig van valaki! ☺

12/L

2016. szept. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!