Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hete rengeteg fehér folyásom...

2 hete rengeteg fehér folyásom volt de tegnap zuhanyzásnál észrevettem, hogy túros lett. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
szóval úgy történt hogy 2 hete rengeteg fehérfolyásom lett pedig nem szokott ennyi lenni aztán 2 napja elkezdett fájni a pouncim de nem piros nem pöttyös nem látszik rajta semmi ami eddig nem volt ott és fáj de csak akkor amikor megtörölöm és utána pár percig még.. de így a napba nézve nem fáj..büdösnek nem büdös..és tegnap nem jött 2 hét után fehérfolyásom és kíváncsiságból amikor tegnap zuhiztam benyúltam és kiszedtem fehérfolyást és oylan volt h átlátszósban volt csoportokba rendeződve a fehéres cucc (megilyedtem mert pont olvastam pár hete itt h akkor van gáz amikor túros/ darabos) na modnom a darabos megvan:O akkor kiszedtem még és a végén szó szerint túros volt és most is oylan !!! barátnőimnek mondtam el ..az egyik azt mondta h fürödjek meleg vízbe és üljek benne mert lehet h csak felfáztam még ne parázzak aztán a másik azt mondta h pár napot várjak utána mondjam el anyumnak és menjünk el nőgyógyászhoz! hallottam h ez gomba lehet amire nicsn háézi praktika és h nem múőlik el csak továbbfertőződhet ez igaz? és szerinteteh várhatok egy hetet vele? hátha változik valami!? mert kerülni szeretném még a nőgyógyászt amíg lehet! de ha muszáj akkor elmodnom anyukámnak és lehet h igazából ő is tudna rá megoldást nőgyógyász nélkül de még nem akarom elmondani neki mert nekem ciki hanem várni akarok hátha változik valami! és ti mit gondoltok csak nőgyógyász által felírt gyógyszer lehet rá? és mennyi idő alatt múlik el? és h kaphattam el iylet ha semmit sem csináltam másképp mint bármikor máskor az eddigi 16 évemben!:O:(
2012. nov. 23. 19:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
fujjj légyszíves nem kell mindig olyan szemléletes leírást adni mindenről, hogy már épp csak előttem nincs a kép, amikor szeded ki magadból a túrót...hallod süss belőle pitét, ha annyira kerülni akarod a nődokit. Kerüld csak addig, amíg be nem gyullad valamelyik belső női nemi szerved, petefészek, méh ilyesmi. Normális vagy? Menj már el orvoshoz.
2012. nov. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ez valòszínüleg gom bas fertozes. Bemesz a patikaba. Canesten combi. Azonnal kezelni kell ne varj. Barhol osszeszedhetted. Eleg, ha mas utan pisilsz es koszos volt a perem, vagy a kezeden volt baci stb... Ne halogasd, a túrós az elég makacs. Minden nő atesik ezen. Ez ma
2012. nov. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Andizsuzsi ***** válasza:
Gombás fertőzés. Ha nőgyógyászhoz semmiképp, akkor Canesten Kombi, recept nélkül kapható,de nagyon gyorsan, nem szabad vele játszani.
2012. nov. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
34%
Épp ettem b@zmeg... amúgy húzzál dokihoz, ne itt szemléltesd, mik folynak belőled, okoslányka.
2012. nov. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ès magas hőfokon mossatok ki mindent. Pròbalj sajat torolkozot hasznalni!
2012. nov. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
egyébként mivel már két hete tart, gyanítom, hogy mostanra már bakteriális is a fertőzése, mert ilyenkor már csőstül jön a baj.. arra meg nem elég a canesten.
2012. nov. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Utolsonak igaza van. Belsodlegesn is ki kene irtani.
2012. nov. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
20:00 -nak. Ha eszel akkor minek olvasol ilyen kérdéseket? A kérdezek elég baj ez. Nem kellemes hidd el!
2012. nov. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Kérdezőnek. (elírtam)
2012. nov. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne űllj forrò vìzben, mert a gombànak az maga a kànaán. Tusolj és ne kend a nemi szerved illatos tusfürdőkkel most!
2012. nov. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!