Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Savanyú szagú fehér folyás....

Savanyú szagú fehér folyás. Normális ez?

Figyelt kérdés
Semmit tünetem, nem fáj nem ég nem viszket. Semmi csak ez a folyás. Néha savanyú a szaga...
2012. nov. 19. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
nem normális, belső hüvelyi fertőzésre utal
2012. nov. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez van, évek óta...orvosnál többször voltam miatta, negatívak a leletek, azt mondta a doki, hogy van, akinek sajnos ilyen is van. :( Szex közben elég zavaró...de meg lehet szokni. Nem tudom mi lenne rá a legjobb megoldás...én is örülnék, ha találnék rá valami megoldást.
2012. nov. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát nálam is ez van. 2 hónapja voltam rutin vizsgálaton és minden rendben volt....néha erősebb a szaga, néha meg nem érezni....gondolom nagyon savas a hüvely phja...de lehet ez hülyeség. írtam itt neten egy dokinak és azt írta rá hogy irrigáljak tejsavas öblítővel...na az nem fogok mert nekem az irrigálástól ment 1 éve tökre a hüvely ph és kaptam gyulladást. ugyhogy irrigálás többet soha! nem tudom mi lehet ez de olvastam már h másnak is van így...
2012. nov. 19. 22:07
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
talán ez: nagyon savas a szervezeted probálj meg egy lúgosító kúrát
2012. nov. 20. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha nincs semmi tüneted, akkor normális, hiszen a hüvelyváladék amúgy is savas.
2012. nov. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Ha zavar a szaga, akkor használj ph4-es intim lemosót, de amúgy ez normális szerintem.
2012. nov. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
nekem is van évek óta és kicsit szúr a hasam de amúgy semmi bajom
2013. jan. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van, semmi fájdalom mellette, csak jön ez a váladék, a nadrágom is büdös lesz tőle :( De nálam még az is van, hogy nagyon szabálytalan a menzeszem... 17 éves voltam, amikor először megjött, utána csak többhavonta... Most is már több, mint 3 hónapja nem jött meg. Vajon ez összefüggésben lehet ezzel a savanyú szagú folyással?

Az orvosnál még régebben voltam, amikor még egyáltalán nem jött meg, akkor mindent rendben talált, csak azt mondta, fejletlen a méhem és még várhatunk.

2015. márc. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen folyásom van. Csak 1-2 max 3 napig szokott tartani (a szaggal együtt jóval több fehér folyás is társul). Semmi más egyéb tünetem nincs. Már megfigyeltem hogy ez csak peteéréskor jön elő. Általában a folyásom normális, enyhe, szagtalan, és peteéréskor érdekes hogy hirtelen átvált sűrű folyásra és ilyen savanyú szúrósra... Szerintem összefügg a két dolog... Hátha ezzel megnyugtatok valakit.
2016. aug. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!