Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit nem szabad tenni ha...

Mit nem szabad tenni ha megjött elősször?

Figyelt kérdés

13éves vagyok és megjött. Anya messze van tőlem apával meg erről nem beszélnék... Ilyenkor fürdésem kívül mit nem szabad még tenni?

Ja és hányszor cseréljem a betétemet?


2012. nov. 25. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
mindent lehet csinálni, még fürödni is, ez nem betegség. betétet cserélni pedig annyiszor kell, ahányszor megtelik, ez látszik is, meg érzed is.
2012. nov. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Fürödni nem szoktunk ilyenkor, egyrészt mivel nyitva van a méhszáj hatalmas a fertőzés veszély, másrészt pedig amúgy is marhára undorító, hogy ott ücsörögsz a saját véredben.

De ezen kívül bármit csinálhatsz.

2012. nov. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
fürdeni nem ajánlott, inkább zuhanyoz. (ilyenkor nyitottabb a méh száj és könyebben kapsz fertőzéseket) a betétet ajánlott 2-3 óránként cserélni, max 4, plusz ha nagyon erős és hamar megtelik (bacik szaporodnak elrajta, amik szintén fertőzés veszély) ha teheted betét cserénél "fürödj meg" (mosd le magad odalent) nem kell használni szappant vagy ilyesmi, elég a meleg víz is
2012. nov. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak zuhanyozni szabad menstruáció alatt, és megerőltető gyakorlatokat nem szabad csinálni, de ezen kívül bármit ami jól esik. Az a vérzésed erősségétől függ, hogy hányszor kell betétet cserélni. :)
2012. nov. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!!:)
2012. nov. 25. 10:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked egész életedre!!! :) Előző voltam.
2012. nov. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
30 évig sikerül menszesz mellett, napi fürdéssel semmit nem elkapnom.... lehet, hogy nagy mákom volt? :)
2012. nov. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

30 évig sikerül menszesz mellett, napi fürdéssel semmit nem elkapnom.... lehet, hogy nagy mákom volt?


vagy neked van mákod vagy másnak balszerencséje... mert van aki meg pl minden menstruáció előtt gombától szenved, de hallottam már olyanról is hogy a hölgy egésznap egy betéttel el volt...


nem vagyunk egyformák, ez a szép a dolgokban

2012. nov. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

lehet hogy én vagyok a hülye,de én akkor is fürdeni szoktam xd nekünk tartályos és kazános vagy milyen a vizünk és elég nagy pazarlás lenne ha zuhanyozna nálunk mindenki.

ja és NEM lesz a víz véres,sőt! egyszer muszáj volt zuhanyoznom és akkor véreztem össze mindent :( blööö

úgy is olvastam hogy a fürdés lassítja a vér kiürülését,szal nem lenne feltétlen véres a víz,anyámnak sem szokott olyan lenni,neki is csak akkor ha zuhanyozik.

2012. nov. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!