Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » En vagyok a vilagon az egyetle...

En vagyok a vilagon az egyetlen akinel ennyire rendszertelen a mensije evek ota? Allando visszatero barnazas stb? Lassan megorulok tole. Hogy lesz igy babam? 21L

Figyelt kérdés

Soha eletemben nem volt meg rendszeresen. Akadt, hogy 2-3 honapig rendesen megjott. Volt, hogy abszolut semmi. Aztan mostansag, ha megis jon igen keves van viszont szinte 2 heyente rendszeresen barnazok... Kikeszulok lassan. Foleg azert mert babat szeretnek es lassan fel eve probalkozunk a parommal de semmi. Igy viszont meg csak szamolgatni sem tudok, hogy kb mikor lehet peteeresem. Na meg, ha megis sikerulne mit mondanek a dokinak mikor volt meg utoljara? Kezdek bedilizni... :/ es barhol barmit kutatok olvasok meg csak nem is latok senkit, akinek lenne hasonlo tapasztalata...

Megkerdeztem egy nodokit aki szerint nincs miert aggodnom... Nem tudom mivan vele vagy mi lesz de lassan kikeszulok ettol.


2012. nov. 25. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy te vagy az egyetlen. Rengeteg nő küzd ezzel. Nekem régebben félévente egyszer volt vérzésem, most kb. 2 havonta jön meg.

De az elég gáz, hogy az orvos nem foglalkozik vele. Ki kell vizsgálni és kezelni, ezer oka lehet.

2012. nov. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%

igen,mind a 3.5milliard nobol te vagy az egyetlen! gratulalunk az orvoscsapatommal

remelem tudtam segiteni!

udvozlettel Dr Sarlatán Britniszpirsz

2012. nov. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Az még nem jutott eszedbe hogy elmenj kivizgsáltatni, annak akinek nem rendszeres nem kell várni egy éve sikertelenséget, minél elöbb keress fel egy endokrinológust. Mindnenképp hormonális problémád lehet. Jobb is ha nem esel teherbe amig nem tudsz biztosat ugyanis sokanel is vetélnek ilyen helyzetben.
2012. nov. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy ezzel egyedül. Nekem szinte soha nem jön meg időben. Egy időben kéthetente jött meg, aztán nem volt semmi 3 hónapig, majd megjött ugyan időben, de csak barnás maszatolás formájában. Doki kivizsgált, makkegészséges vagyok. Az, hogy ilyen összevissza, az alkati dolog nálam.
2012. nov. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

utolsó: van már gyereked?

Csak mert nekem is ezt mondták és akkor derült ki a hormon betegség amkikor nem tudtam teherbe esni.

2012. nov. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Olyan nincs, hogy vki makk egészséges, de összevissza jön neki. Csak nem vizsgáltak ki normálisan.
2012. nov. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
lehet, hogy PCO vagy PCOS
2012. nov. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
meg lehet csomó más hormonális betegség is. Amugy nekem is PCOS-om van.
2012. nov. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
fegyusz, menjél el endokrinológushoz, ő meg fogja oldani a problémádat, mert ez így nem jó
2012. nov. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!