Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most mit csináljak? Sítúrakor...

Most mit csináljak? Sítúrakor pont meg lesz. Többi lent.

Figyelt kérdés
Napra pontosan akkor fog kezdődni a menzeszem, amikor a síkirándulás. Ez nem is volna gond, de olyan erős szokott lenni, hogy 3 óránként kell cserélni a betétet, sőt, nagyon görcsös is vagyok. Mit csináljak? Így nem lesznek szép emlékeim... Valami jó ötlet? A válaszokat előre is köszönöm.

2012. nov. 25. 17:57
 1/7 anonim válasza:
Szerintem tegyél be több betétet, így nem ázol át. Próbálj meg nem arra gondolni, megfeledkezni róla. Vegyél be valamilyen menstruációs fájdalom elleni gyógyszert, ha nagyon görcsölsz. Nekem mindig beválik.
2012. nov. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem tudom, hogy ki bírná-e. kb. A pályályán szerintem nincs wc, amúgy meg kb. 6 órákat fogunk kinn lenni.
2012. nov. 25. 18:13
 3/7 A kérdező kommentje:
Vagy nem lehet valahogy kitolni, vagy előre hozni?
2012. nov. 25. 18:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy van wc, ha máshol nem, akkor a melegedőben! A görcsök ellen annyit tehetsz, hogy a várt menzesz előtt 2 nappal elkezdesz szedni flector port, vagy xilox-ot. (fel kell íratni)A menstruáció első két napján folytatod a szedésüket. Így egyáltalán nem fogsz görcsölni, mert ezek a nem szteroid gyull. gátló gyógyszerek gátolják a görcsöt okozó vegyületek termelődését.

A menstruáció mennyisége ne zavarjon, vegyél a sport idejére applikátoros tampont, azt könnyű cserélni ott is, ahol nem annyira adottak a higiéniai feltételek. 3 órát én pisilés nélkül nem bírok ki, szerintem te sem.

2012. nov. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tampont nem szeretnék használni, anyukám sem tampon párti... Remélem meg fogom tudni oldani valahogy...
2012. nov. 25. 21:26
 6/7 A kérdező kommentje:
De azért köszi.
2012. nov. 25. 21:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Tegyél be éjszakai betétet, ha kell, akkor akár kettőt is.
2012. nov. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!