Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Holnap úszás órám...

Mit tegyek? Holnap úszás órám van, és még nem jött meg (egyáltalán nem) Viszont nagyon úgy érzem, hogy meg fog (Fáj a hasam, a fejem, enyhe hányinger, hasmenés) Mit tegyek? Nem merek szólni anyának.

Figyelt kérdés

2012. nov. 25. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Figyi, előbb utóbb úgy is el kell majd mondanod... kérdezd meg, mintha nem tudnád, hogy ez vírus, vagy minek a tünetei. Amúgy lehet hogy tényleg valami vírus.
2012. nov. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
most már barna folyásom is van!!Akkor meg fog jönni?
2012. nov. 25. 19:26
 3/8 anonim ***** válasza:
igen valszeg meg fog jönni szerintem szólj anyudnak
2012. nov. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

igen könnyen lehet hogy meg fog jönni. Ez lesz az első?

Szólj Anyukádnak nincs ebben semmi, elég baj ha olyan a kpcsolatotok hogy egy ilyet nem mersz neki elmondani. Semmiképp ne menj holnap úszni.

2012. nov. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Nem tudom, hogy milyen anyák vannak, hogy nem alakítanak ki a lányukkal olyan szeretetteljes bizalmas kapcsolatot, hogy mindent meg merjenek velük beszélni a lányok.
2012. nov. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
Ennek a világ legtermészetesebb dolgának kéne lenni, hogy egy anya megbeszéli a lányával a felnőtté válással és nőiességgel kapcsolatos dolgokat!!! Előző voltam.
2012. nov. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia!


Semmiképp se menj úszni!

Anyukádtól pedig ne félj, ő is átesett rajta tiniként! :)

Mellesleg ha kihagyod az úszást, akkor igazolást is ő fog majd írni!

2012. nov. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
megjött?
2013. márc. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!