Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sötétzöld folyás. Van valakine...

Sötétzöld folyás. Van valakinek erről tapasztalata?

Figyelt kérdés
Méregzöld színű, olyan, mintha festék lenne. Nincs kellemetlen szaga. Egyik nap van, másik nap nincs, kiszámíthatatlan. Valakitől hallottam, hogy tisztulás lehet. Néha érzem a hasam alul, de semmi más kellemetlenséget nem érzek.

#folyás #sötétzöld folyás
2012. nov. 26. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, kedves kérdező, nem tudom, hogy vagy vele, de én már rég elmentem volna vele orvoshoz, ez abszolut nem normális dolog. Én még olyanról sosem hallottam, hogy tisztulás lenne. Szerintem majd úgy is ad rá valami krémet vagy kúpot, és max egy hét alatt rendbejössz :)
2012. nov. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem hallottam senkitől ilyet. És én tuti be lennék tojva, hogy valami bajom van. Minél előbb keress fel egy orvost, ha eddig nem tetted meg. Még sosem hallottam, hogy méregzöld folyás a tisztulás vagy bármi "normális" dolog jele lenne.
2012. nov. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Sötétzöld folyásra itt várod a megoldást interneten? Nagyon rosszul teszed! Ehelyett inkább menj orvoshoz, mert itt látatlanban akkor se lehet segíteni, ha van köztünk nőgyógyász!
2012. nov. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
zöld?? irány az orvos
2012. nov. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.
2012. nov. 26. 14:46
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Bakteriális fertőzés lehet, nőgyógyászhoz kell menni! Ne "valakire" hallgass, hanem az iskolában a biológia órára. Bármilyen folyás, ami nem átlátszó, vagy halvány fehér, az fertőzésre utal és orvoshoz kell menni.
2012. nov. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!