Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gynevac terhesség alatt?...

Gynevac terhesség alatt? Valakinek van saját tapasztalata?

Figyelt kérdés
Egy korábbi missed ab után barna folyás miatt Utrogestant kapok a 10. héttől, ám ennek ellenére van néha barnázás és 1-2 alkalommal pecsételő vérzésem is volt, ami nagyon ijesztő. A legutóbbi uh-on a babánk ennek ellenére jól volt, de gyakorlatilag folyamatos pánikban vagyunk. Van valaki, aki hasonló helyzetben volt és Gynevac-ot javasoltak neki? Van, aki kapott is? Változott valami? Várandósság alatt is lehet kapni?
2012. jan. 4. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nalad hormonalis dolgok lehetnek a hatterben. A Gynevac meg a kronikus gyulladasokra, folyasokra jo. Miert akarod beadatni? Ilyen dolog is fennall nalad? Amugy en sosem kaptam, de olvastam, h lehet terhsen is. Elmletileg csak lactobacilust tartalmaz.
2012. jan. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pont azért gondolom, hogy lehet, hogy be kellene adatnom, mert feltételezem, hogy NEM hormonális problémák állnak a problémám hátterében (hiszen akkor a 2 hete szedett hormon és a folyamatos fekvés meghozta volna a hatását, és megszűntek volna a tüneteim), hanem valami más, pl. egy krónikus gyulladás.
2012. jan. 4. 11:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Ertelek. Akkor meg kerdezd meg a dokidat, ha o rabolint, adasd be. Artani biztosan nem art. Viszont egy kronikus gyulladas ami olyan folyassal jar mint a tied, fajdalmat is okoz. En is ennel a terhessegnel gondolkoztam, h beadatom, mert minden bajom volt, van, es bebeszeltem magamnak, h gyulladasom van. De ugy nez ki, megsem volt, tehat mindent a terhesseg okozott.
2012. jan. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos fáj is. Főleg a petefészkem, de néha a hasam is. Azért nem nagyon foglalkoztam ezzel, mert nem akarom túlparázni, főleg az előző veszteség után eleve parásabb az egész szerintem. Ezért nem tulajdonítottam jelentőséget annak, hogy néha fájdogál. Köszi a válaszaidat.
2012. jan. 4. 11:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor meg tenylg adasd be. Nem beszeltel mar errol a dokinak? En nagyjabol ugy voltam, vagyok mint te. Iszonyatos fajdalmaim voltak koraterhesegben is. Annyit aggodtam eddig, h elmondani nem tudom. Mar 29 hetes vagyok, es a hasam fajdogal meg mindig, bar kicsit jobb. De mindig mindenki meg akart gyozni, h minden a terhessegtol van. Igaz, en kaptam huvelykupot tobbszor, antibiotikumot is. Megsem lett jobb. Folyamatosan azt hittem, h elvetelek, utana, h koraszules lesz. Most kezdek kicsit megnyugodni. Raadasul 2. terhessegem, tehat van viszonyitasi alapom. Elsonel semmi hasonlo nem volt.

Ha ugy erzed, megnyugszol a Gynevactol, adasd be. En kulfoldon elek, nem tudtam beszerezni, vegul ezert mondtam le rola.

2012. jan. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem mondtam még a dokimnak, mert mindig annyira siet (nem azért, mert nem foglalkozik velünk, hanem szerencsétlenek borzasztóan túlterheltek). Így a nagy rohanásban mindig elfelejtettem megemlíteni a petefészek-görcsöket, meg ugye igyekeztem ignorálni ezt a problémát. Sajna csak két hét múlva tud legközelebb fogadni, addig megpróbálok más dokinál tájékozódni a vakcinával kapcsolatban.

Sajnálom, hogy neked is ilyen stresszes a babavárásod! Én mindig azt hittem, hogy ez lesz életem legboldogabb időszaka, és persze az is, csak így, hetekig ágyban fekve és folyamatosan azon aggódva, hogy az újabb és újabb vérzések nem jelentenek-e bajt, kicsit más, mint ahogyan terveztem :).

2012. jan. 4. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!