Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten kombi használatánál...

Canesten kombi használatánál tapasztaltatok valami furcsaságot, mellékhatást?

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
én nem
2012. nov. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, nekem furcsa volt, hogy nem használt, pedig az sztk-s doki ajánlotta.... :) Magánrendelésen persze húzták a szemöldöküket ezen a javaslaton... nem is csodálom. Szerintem ne használd, menj orvoshoz, mert a nem megfelelően kezelt fertőzéseknek komoly szövődményei lehetnek. :/
2012. nov. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szia!

Én csak ajánlani tudom Neked, ha valóban gombás fertőzésed van. Kedd este helyeztem fel a kapszulát, továbbá használtam közben a krémet is. Szerdától már csak a krémet használtam és mára szinte nyoma sincs az egésznek. A külső jelek maradéktalanul eltűntek a hüvelyből, talán még kívülről érzékeny kicsit, de a nehezén már túlvagyok. Végeredményben 2-3 nap alatt szinte elmulasztotta, ajánlom! :)

2012. nov. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm Mindenkinek :)


Utolsó, köszi Neked is, közben nekem is véget ért a 3 napos kúra és tényleg abszolút hatásos volt :) Örülök, hogy Neked is használt.

2012. dec. 1. 15:29
 5/6 anonim válasza:
Az utolsó válaszolód vagyok. Örülök, hogy Neked is használt, most már teljesen ki merem jelenteni, hogy hatásos volt, tünetmentes lettem. Maximum 3 nap kellett hozzá, de már szinte az első naptól fokozatosan javult. :)
2012. dec. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hétfőn vettem combi uno-t fölhelyeztem nem volt vele semmi gond szerdàn furcsáltam olyan folyásom volt mint amikor meg akar jönni. De mivel fogamzàsgátlót szedek ez nem lehetséges elvileg. A krémet nem hasznàlom mert égetett mikor bekentem. Nem tom mi lehet a gond mert mèg mindig olyan ha wc-re megyek mint ami meg akar jönni. Vélemények?
2013. szept. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!