Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért lehet állandó pisilési...

Ramonka1991 kérdése:

Miért lehet állandó pisilési "ingerem"? Felfázás nem lehet, úgy tudom az nem tart 3hétig, n-em is csíp nem is fáj! 1óráb többször pisilek, van amikor kijövök wc-ről eltelik kb 5perc, megint érzem. Van hogy sok jön, de van mikor alig.

Figyelt kérdés
2012. nov. 29. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
De az sajnos tarthat, még hosszabb ideig is, ha nem lett teljesen kikezelve. Kellene egy vizelet labort csináltatnod, mert ha sok benne még a baktérium akkor további kezelést igényel.
2012. nov. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz terhes? Nekem mindkét terhességemnél ez volt.
2012. nov. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is sokszor járok így pedig nem vagyok csaj.


Testem ezenkívül egy nagyszerű bűvészmutatányra is képes: 3 deci teából kb 1 liter vizelet. Fogalmam nincs hogy csinálom.


De lehet szó kávéról, kóláról - bármiről amiben koffein van.

2012. nov. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az a legbiztosabb, ha orvoshoz mész. :)
2012. nov. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"3 deci teából kb 1 liter vizelet. Fogalmam nincs hogy csinálom."


Úgy, hogy a teában, kávéban, kólában vizelethajtó hatású vegyületek vannak.


A kérdezőnek:


Mindenképpen érdemes lenne csináltatni egy vizeletvizsgálatot/tenyésztést.

2012. nov. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Terhes nem hinném,havi ciklusom mindig van.
2012. nov. 30. 09:18
 7/9 anonim ***** válasza:

Én tudom, hogy van benne - csak a többség - anyám pl - nem kívánják elhinni azt hiszik, csakjátszom az agyam.


Csak az a jó kérdés, ha a koffeintől ez lesz, akkor ugyebár jobb ha nem veszek magamhoz koffeint, de akkor hogy maradjak ébren? 10 órákat alszom mostanság, ha kevesebbet akkor mág délután alszom el + rosszkedv, aggresszió.


Elég unfair dolog ez. Csak mert vérszegény vagyok.

2012. nov. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megnyugtatna szerintem, ha elmennél a háziorvoshoz :) Szerintem lehet akár felfázás is, tipikusan olyan, ahogy leírod. Szerintem ne kínozd magad, ne akard, hogy rosszabb legyen, saját tapasztalat. Nekem is volt, vártam vártam, egy nap arra keltem, hogy nem birok kimászni az ágyból :(
2012. nov. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már hála ég nincs baj:)!
2012. dec. 10. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!