Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Epekő műtétnél mennyit adtatok...

Epekő műtétnél mennyit adtatok a fogadott dokinak?

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Szfehérvári kórházban, mi egy elég jómenő dokinak 20.000 adtunk. - Előtte körbekérdeztük, hogy mi a tarifa a hasoló "kis" műtéteknél - Ettől függetlenül ezt mindenkinek a saját lehetősége szabja meg!
2009. aug. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
anyumat műtötték és mi is 20.000ft ot adtunk , csak kiváncsi voltam kevés e.szerintem ennyit azért illik adni egy dokinak volt aki 50 et adott.
2009. aug. 20. 18:08
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Semennyit, kap szép fizetést, te meg TB-t fizetsz, nem véletlenül.
2009. aug. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a sikeres műtét után adsz borítékot a dokinak, és egyetlen műtét van, akkor mi a francnak? Kap fizetést, éljen meg belőle. Néhány 10 ezer forint nem kis pénz, amikor ő csak a munkáját végzi.
2009. aug. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
De tényleg, csak pofázik mindenki a hálapénz megszüntetéséről, politikai szinten is, de amig az emberek nem kezdenek el nem adni, addig semmi nem fog változni.
2009. aug. 22. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem vitázni akarok ,csak kérdeztem!!!!!!Mi fogadtuk meg őt, ezért előrébb hozott,mert már nagyon rossz volt neki állandóan rosszúl volt.
2009. aug. 22. 12:11
 7/8 anonim válasza:
100%
Az a baj a mai világgal, ha jót akarsz magadnak akkor fizetned kell.Nekem péládul autóbalesetem volt.A belső szervei leszakadtak, a térdkalácsom leszakadt...stb. Teljesen gipszbe bekötve voltam, és mozdulni nem tudtam.A hasam kegyetlenül fájt, egész addig amíg nem kapott borítékot a doki.Előtte hiába szenvedtem, könyörögtem, nem foglalkoztak velem.Aztán a boríték után minden nap bejárt, hogy jól vagyok-e.Ez az undorítóóóó.A munkám során én se kaptam minden embertől borítékot és benne min. 20 ezret.... milyen jó is lett volna nekem.Miért nem lehet megszüntetni???És akinek nincs pénze? Az csak szenved amíg bírja?
2009. aug. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem igaz még nem volt epekövem de anyumnak volt s ő 44000ezret adott
2009. aug. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!