Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baj lehet? ötödikes korom óta...

Baj lehet? ötödikes korom óta menstruálok, azaz nyáron, még ötödik elött jött meg először. Most 9. es vagyok, és nem tudom, hogy normális-e hogy még nem állt be rendesen. (több lent) (? )

Figyelt kérdés
menstruációim hossza: 2011 juniustól vezetek naplót.. 28, 30, 28, 21, 22, 26, 31, 29, 23, 52, 32, 27, 24 (2012 juniusig.) azota elhanyagoltam, csak most kezdtem el mèrni, novemberben 3.án és most 29.èn jött meg, azaz 27 napos. segitsetek, ez normális?

2012. dec. 1. 13:57
 1/4 anonim válasza:
100%

Szia!


Én most 22 éves vagyok, 11 éves korom óta menstruálok, és nekem sem állt be. Nagyon változóak a ciklusaim. A doki gyógyszert írt fel, de nem bírom a fogamzásgátlót. Erre azt mondta, hogy akkor nem tud mit tenni vele. Fogadjam el. Szerintem menj el nőgyógyászhoz. A doki biztos tud segíteni.

2012. dec. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért nem vészes. Mindig megjön. Ha hónapokra kimaradna, az baj lenne.

Elmehetsz orvoshoz, de a fogamzásgátló szedése ilyen problémára szerintem baromság. Hiszen az kikapcsolja a ciklust és egy műciklust csinál. Addig lesz rendszeres, míg szeded, utána ugyanilyen lesz, vagy rosszabb.

2012. dec. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát még nem igazán vagyok felkészülve arra hogy nőgyógyászhoz menjek, de szerintem előbb utóbb el kell mennem :/ neked meg kitartást!
2012. dec. 1. 16:06
 4/4 anonim válasza:

nekem évekig 40 napra jött meg.. most meg 28ra ahogy a nagy könyvben meg van írva... :D

tini koromban nagyon sok gondom volt vele, nekem is végül fogamzásgátlóval tudták beállítani, de azóta is van, hogy bizonyos időnként átalakul a ciklusom...

ha ettől nem vagyok normális, akkor nem és kész :D

ha úgy érzed, hogy egyébként nincs más bajod ezzel.. pl nincs meg egyhuzamban két hétig meg ilyenek akkor legyél türelmes még simán beállhat

2013. jan. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!