Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek terhes vagyok?

Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
fáj a mellbimbóm,és a hasam is,de vettem terhességi tesztet negativ lett,de nagyon parázok .. utána olvastam és azt találtam hogy a terhességi tünetek betegségkor és fertőzéskor is kijöhet.. félek hogy terhes vagyok .. szerintetek ?

#para #Terhasségi
2012. dec. 2. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, ne bízz a terhességi tesztben!

Inkább tedd fel a kérdést ismeretleneknek, akik soha nem is láttak!

Grat.

2012. dec. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
menszesz elött csináltam a terhességi tesztet *
2012. dec. 2. 22:34
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor meg kéne jönnie, csinálj egy másik tesztet. Amúgy neked még beszéltek a védekezésről?
2012. dec. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Persze hogy beszéltek .. akkor fenn áll a lehetőség hogy terhes vagyok ?:o
2012. dec. 2. 22:40
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltek, csak nem figyeltél, mi? :D
2012. dec. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de figyeltem tudok róla mindent,de amit leirtak tünetként szinte mind van nekem ..
2012. dec. 2. 22:48
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hasfájás , mint a terhesség első jele ?

Ezt honnan szedted? Vagy érzed, hogy vándorol a megtermékenyült petesejt 7 napon át a petevezetéken keresztül a méhüregben és még egy kicsit ott is.

Vagy az érzed ahogy beágyazódik? Az is tart vagy 5 napig.

Hát akkor igazi nőgyógyászati médium vagy....

Csinálj esetleg még egy terhességi tesztet, ha félsz , az a beágyazódás után kimutatja a HCG-t, megbízhatóak a tesztek.

És gondolkodj el az ismereteid pontosságán. Ej , de régen volt az a biológia óra...

2012. dec. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
fáj a mellem,most már büdös a cigi is,néha szédülök.. pedig védekezünk a barátommal :/ amugy tényleg égen volt :$
2012. dec. 2. 23:10
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy mellékesen: A menstruációs tünetek gyakorlatilag ugyan azok, mint a terhesség első pár tünete.

De ez is személyenként változik persze.

Inkább olvass utána szerintem. (Y)

2012. dec. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyszerűen parázol. Használjatok kettős módszert, vagy álljatok le a szex-szel, ha ennyire félsz.

A tesztnek menses előtt semmi értelme.

Az első jel a mensi késése, és az az egyedüli, ami igazán jelent is valamit. Utána kell tesztelni.

2012. dec. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!