Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használt már valaki Dalacin...

Használt már valaki Dalacin hüvelykrémet?

Figyelt kérdés

Van hozzá egy műanyag adagolóhenger, és azt szeretném megkérdezni, hogy annak teljesen tele kell lennie krémmel, tehát teljesen kihúzva kell lennie a dugattyúnak?


Mert nekem csak az adagolóhenger elejébe ment egy pici krém, és nem engedte tovább tölteni, nem tudtam teljesen megtölteni a hengert.


Köszi a segítséget!



2012. dec. 4. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Én használtam évekkel ezelőtt. A pici krém nem elég az biztos valahogy többet kellene tenni bele.
2012. dec. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nemrégen használtam, teljesen tele kell lennie. Amúgy baktériumra írták? Milyen tüneteid voltak?
2012. dec. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam, hogy ezt az aplikátort rácsavartam a tubusra és a krém nyomta fel a dugattyút, ahogy összenyomtam a tubust. Elég rendesen felment, és mire elfogyott az aplikátor addigra elfogyott a krém is.
2012. dec. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!