Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől nőhetne meg a mellem?...

Mitől nőhetne meg a mellem? Vagy miért nem nőnek már vagy 5 éve?

Figyelt kérdés
Szóval 18 éves vagyok és a mellméretem 70 B és már vagy 5 éve nem akar nőlni . Vékony vagyok az igaz és szerintem körte alkat de már láttam körte alkatot nagy mellekkel akkor az enyém miért nem akar?? Tulajdonképpen hány éves korig nő a mell? Meg vékony lányoknál is láttam már nagyobb mellet nekik miért van nekem meg nincs? Mondjuk válogatós vagyok kaják terén lehet híznom kéne pár kilót de félek,hogy nem a mellemre hanem a csípőmre menne és még nagyobb lenne ezt meg nem szeretném. Amúgy most 48 kg vagyok. Köszi a válaszokat
2012. dec. 4. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, még nőhet :) Amúgy meg a B pont jó.
2012. dec. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A B az jó csak a szám lehetne olyan 80 vagy már annak is örülnék ha egy számmal nőne nagy irigy vagyok amikor ugyanilyen vékony lányoknak nem azt mondom hogy nagy de olyan testalkathoz illő mellük van én meg deszka vagyok :(((
2012. dec. 4. 17:52
 3/5 anonim ***** válasza:
A 80 az a hátszélességed ;)
2012. dec. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát hátszélességet még nem mértem de szerintem az is baj hogy a nyakam eléggé csontos és mindig mondják hogy genetika de azé nekünk a családba mindenkinek nagyobb mellei vannak
2012. dec. 4. 17:56
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy tűnik, hogy az agyad sem nőtt, vagy a kérdés kamu.


A 70/B-ből a 70 a melled alatti körméret, nem a mellbőséged.

Ha az nő, a melled nem feltétlenül.


És de! Mértél hátszélességet! Ugyanis a 70-ben az is benne van.

Akinek nagyobb, mint 70: az vagy dagadtabb nálad, vagy alapból szélesebb a háta.

2012. dec. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!