Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olvastam, h a tampon használat...

Olvastam, h a tampon használata nem egészséges. Ha én a suliban mégis azt használok, azért az nem káros, úgye?

Figyelt kérdés

Szóval elég kellemetlen , amikor 45 perc után felállok a székről és döl a vér. Abban a 7-8 órában, a 3 legnehezebb napban nem árt, úgye?

Estére, meg délután betétet rakok be.


2009. aug. 19. 13:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
aha persze...és mért mondja a másik fele h nem káros???
2009. aug. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Na jó elég. Szinte már egy kis mini háború alakult ki.

Én arra voltam/vagyok kíváncsi, h ha abban a pár órában használom nem -e lesz bajom...

2009. aug. 21. 09:44
 13/14 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle használd nyugodtan. Ha kétségeid lenne pedig menj le a háziorvosodhoz vagy nőgyógyászhoz de szerintem ez fölösleges. Annak sincs tőle semmi baja aki már évek óta azt használ
2009. aug. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
25%
nos ha "dől a vér" akkor csináld azt hogy összegumizol 5-darabot és úgy nyomod be! :) remélem jó ötletet adtam!
2012. nov. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!