Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen menstruációs betétet...

Milyen menstruációs betétet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Most jött meg először . 13L

2012. dec. 5. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:

mennyire erős?


általában ezt szoktam: [link]

(ugyanannyiba kerül, mint a nem-sensitive. és érdemes duopack-ot venni, mert olcsóbb. meg úgyis máskor is szükséged lesz rá.)


ha gyengébbb, az utolsó napon már csak normal-t ( [link] )szoktam. ha nagyon erős, akkor éjszakára a sötétkék éjszakait, mert az jó hosszú, nem szivárog.


egyébként majd kitapasztalod.

lehet, hogy valami olcsóbb márka is beválik. nekem ez jó, mert sokat mozgok, mászkálok. persze így is cserélni kell, naná.

2012. dec. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel fiú vagyok, így csak annyit tudok tanácsolni, hogy pamut borítású betétet használj! :)
2012. dec. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. dec. 5. 10:42
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Legyen pamut és mindenképpen szárnyas, mert az nem tud úgy elmozdulni a helyéről. Általában én is azt szoktam használni, mint az első válaszoló vagy ezt: [link]
2012. dec. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én, amikor nagylány lettem, az összes betétet végigpróbáltam. Minden hónapban másfajtát vettem. Így nem untam meg:) Az első válaszoló által linkelt betét egyébként nagyon jó, a libresse-t én annyira nem szeretem, de a barátnőm pl igen. Próbáld ki te is őket:)
2012. dec. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2012. dec. 5. 15:08
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen szárnyast ajánlok,mert az nem csúszkál.Én Always Ultra Super Plus-t használok,nagyon jó a nedvszívó képessége.Utolsó pár napon,amikor már alig jön valami,akkor már elég a tisztasági is.
2012. dec. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látszik, csak én voltam idegbeteg az always betétektől:P Zörög, nem ragad elég jól, olyan mű-érzés, ráadásul ekcémás lett tőle a nemiszervem.


Nekem a Libresse vált be, zöld csomagolású. Az tökéletes volt.

2012. dec. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!