Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló szedése így? :/

Fogamzásgátló szedése így? :/

Figyelt kérdés
Van egy nagy problémám:nem tudok gyógyszert lenyelni.Mindig minden gyógyszert összetörök,és úgy iszom meg teával.Lehet így majd fogamzásgátlót szedni?:/ Össze tudom törni majd,vagy az tilos?:/

2012. dec. 5. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Láttál már fogamzásgátló tablettát? Annyira icike-picike, hogy nem kell összetörni, hogy be tudd venni. Némelyiket még folyadék nélkül is simán le lehet nyelni, sőt azt írják, hogy ha szükséges, akkor egy kis mennyiségű folyadékkal, be lehet venni, egyébként az nélkül kellene.

Azt, hogy össze lehet-e törni vagy sem, azt nem olvastam, de simán le lehet egészben nyelni, annyira pici tablettáról van szól.

2012. dec. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én még a nospát se tudom lenyelni,pedig az tényleg iciripiciri:DD nem hiába tettem fel a kérdést..
2012. dec. 5. 18:43
 3/3 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló még a Nospa-tól is kisebb.

Amúgy meg ha felíratod, akkor kérdezd meg a nőgyógyásztól, hogy más módon szedheted-e.

2012. dec. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!