Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A sűrű pisilés a terhességen...

A sűrű pisilés a terhességen kívül mire utalhat?

Figyelt kérdés
Már nem merek inni,mert folyamatosan pisilnem kell!Van úgy,hogy csak az inger van meg,és úgy érzem mindjárt bepisilek!Már elég régóta tart ez(pár éve)!Hallottam erről a valeriana relax(asszem) ez a neve,szerintetek ez segít?Tényleg nagyon zavar,mert elmegyek és először rendesen pisilek,de van,hogy fel sem állok,és újra vissza kell mennem,de akkor csak az pár csepp van,aztán megint ugyanez,aztán már semmi nem jön,de az érzés meg van!Vizeletem nem csíp,szóval nem tudom!!Tudnátok segíteni esetleg valami gyógynövény teát??Vagy recept nélküli gyógyszert?
2012. okt. 13. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:

hány éves vagy? azt hiszem ez fontos ilyen kérdésnél...


felfázás okozhat, mondjuk azt mondod pár éve van már, úgyh akkor ez kizárható.


javasolnék nőgyógyászt, de ha ott sem találnak problémát (ciszta vagy valami más) akkor ,mint ahogy annyi mást okozhatja ezt is a stressz...

2012. okt. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Felfázás; keringési problémák (pl. alacsony vérnyomás miatt a hidegben hamar fázik a lábad és emiatt kell folyton pisilned).


A másik tipp: nagyon erős szorongás.


Először vizsgáltasd ki magad egy nődokival, aztán érdemes a szorongások miatt esetleg pszichiátert felkeresni, ha a nődoki vizsgálata negatív lett (azaz nincs szervi bajod, ami a gyakori vizelési ingert okozza).

2012. okt. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok,és mint az utolsó hozzászóló én is arra gyanakodtam,mivel ebben az időben állandóan le vannak fagyva a lábaim,meg a kezeim,meg alacsony a vérnyomásom is!De elkezdtem inni mindennap a körömvirág teát,és segített!Nem kell annyit mennem,és az inger is elmúlt!!!Olyan jó újra normálisan élni,nem azon jár az eszem,hogy pisilnem kell!! :-)Érdemes ezeket a teákat kipróbálni,mert többet segítenek,mint a gyógyszerek ,és nincs mellékhatás! :-)
2012. okt. 26. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!