Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Algoflex-M? (többi lent)

Algoflex-M? (többi lent)

Figyelt kérdés
Anyával vetettem algoflex-m-met. 14 vagyok és eléggé görcsölök. Csak nagyon hosszú a mellékhatások listája és félek bevenni, mert olyanokat ír, hogy hányás, hasmenés, felpuffadás stb. Félek, hogy valami súlyosabb is lehet. Nektek tapasztalatok? Vagy melyik gyógyszer jó még menstruációs görcsökre?

2012. dec. 6. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,


nekem csak az Algofelx-M jött be eddig.

Elég sok mindennel próbálkoztam már eddig, de semmi nem segített. (baromira erősen szoktam görcsölni) :-(

[link]

Itt nézegethetsz még más technikákat, hátha valamelyik beválik majd.

Kitartást!!!

2012. dec. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2012. dec. 6. 20:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj a mellékhatásoktól. Oda van írva az is, hogy ezek nem túl gyakoriak, nekem majd' minden ismerősöm, aki görcsöl, Algoflex M-et "kajál" és semmi baj nem történt senkivel.

Nekem is az Algoflex M válik be (egy sima fájdalomcsillapító, pl. Kalmopyrin) nem, mert ebben olyan hatóanyagok vannak, amik speciálisan arra a területre fejtik ki a hatásukat.

Algoflex M annyiban jobb, mint egy átlagos fájdalomcsillapító, hogy olyan anyag is van benne, ami a simaizöm görcsöket oldja. ;)

A rózsaszín tablettarész az ibuprofen (fájdalomcsillapító), a sárga a drotaverin (görcsoldó), ez a kombináció elég hatásos. :)

2012. dec. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én esetemben az Algoflex M csak annyira képes, hogy enyhíti a görcsöket annyira, h ne jöjjön rám a hasmenés meg a hányás. Ehhez is egy órára van szüksége.

A Cataflam szinte rögtön hat, jó erős fájdalomcsillapító, én ezt ajánlom, de csak receptre kapható. A vény nélküliek közül a Voltaren a legjobb. Az első nap bedobok 3-4 szemet, és alig érzek vmi fájdalmat, életképes vok, tok ülni, járni, akár dolgozni is :D

2012. dec. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!