Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló elhagytam 8 év...

Fogamzásgátló elhagytam 8 év után, ezek lehetnek PMS tünetek?

Figyelt kérdés
Terveztem 8 év után a bogyó elhagyását, Belarát szedtem az utóbbi pár évben. A diagnosztizált Hashimoto thyreoditis (autoimmun pm alulműködés) miatt döntöttem úgy, hogy elhagyom. 1 hónapja nem szedem, most kellene megjönnie. Kb. 4 napja szinte folyton hányingerem van, nagyon rossz a közérzetem és a fejem is fáj este leginkább.Ma már bal oldalon alhasi görcsöm is volt. Ez betudható PMS tünetnek?A pm alulműködés miatt amúgy is gyenge vagyok hetek óta. :( Azért vagyok bizonytalan, mert amíg bogyót szedtem, addig nem igazán volt panaszom menstruáció előtt, kivéve a hangulatingadozást. Mivel lehet ezeken segíteni? Kíváncsi leszek egyáltalán megjön-e.

2012. dec. 7. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Más módon védekeztél? Ilyenkor érdemes egyszerű, mechanikus védekezést választani, gumióvszer, vagy pesszárium, lea contraceptivum.

Ha kitisztul a tabletta a szervezetedből teljesen, és ha a pajzsmirigy betegséged is egyensúlyba kerül, minden visszatér majd a régi kerékvágásba. Sajnos a mesterséges hormon és annak a megvonása is mindent összekavar. Idő, relax, szabad levegő, mozgás.. ezek segítenek. csak jókat!

2012. dec. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kakapupu válasza:
légy terhes!
2013. jan. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!