Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ha nem tudok...

Mit tegyek ha nem tudok dokihoz menni?

Figyelt kérdés
Hétfőtől szerdáig rendel a nőgyógyászom, a többi dokit meg nem ismerem, de pont akkor meg lesz. Minden bajom van már a héten sem tudtam elmenni dokihoz. :S Viszket és ég, gondolom candida, aztán erre tegnap mellé még fel is fáztam, alhasi fájdalom, gyakori vizelési inger, ma meg már a nagy wc állaga is más volt, nem hasmenés. Használtam kamillás ülőfürdőt, akkor sokkal jobb lett a tegnapi nap, ma is megcsinálom. Olvastam szódabikarbónás keveréket, azt is ittam és iszok, kamillás borogatás reggel-este, melegítő párnát is használok. Vettem még be egy felfázás elleni antibiotikumot is. Ha elmegyek dokihoz, megvizsgál, de úgy, hogy meg van úgy szerintem csak találomra felír valamit. Valószínű, hogy candida és fdelfázás, de ha valami más féle gomba?

2012. dec. 8. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
Ismerkedj meg egy másik dokival! :)
2012. dec. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudsz vegyél candida gyors tesztet, (Rossmann, gyógyszertár). Az égő viszkető érzés tuti, hogy gomba. Gyógyszertárban vény nélkül kapható a 3 db-os Canesten kúp, vagy a Canesten combi (krémmel együtt). Ez kicsi enyhülést hozhat, amíg nem tudsz elmenni dokihoz. Ha nagyon erősek tünetek ez kevés a teljes gyógyuláshoz. Sajnos az antibiotikum csak rontott ezen, mert az kedvez a candidának.
2012. dec. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!