Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az Inzulinrezisztenciából és...

Az Inzulinrezisztenciából és a Pco-ból ki lehet "gyógyulni" gyógyszer nélkül?

Figyelt kérdés

Arra gondotlam csak sportolok rendszeresen és diétázom. Akkor javulni fogok? Persze tudom nem lehet kigyógyulni belőle cak kezelni.


3hónapra ez a tervem és ha nem javulok semmit akkor szedek gyógyszert. Nem ezen a pár hónapon fog múlni szerintem. Nektek mi a véleményetek?


19L


2012. dec. 8. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ. Mennyire súlyos az IR? az első 3 -4 hónapban azonban rosszabbak lesznek az értékek a javulás csak utána várható. Ha van rajtad bőven súlyfelesleg akkor javulhatsz valamennyit, ha azonban normál testalkatú vagy akkor kevésbé. Előbb-utóbb mindenki gyógyszert kap. A gyógyszer szedése amit én legtöbbet tudok 3 év, aztán el lehetett hagyni mert rendbe jöttek az értékei. A nagy átlag azonban inkább 1-1,5 év mire a gyógyszert elhagyhatja... PCO-ból én úgy tudom nem lehet teljesen kigyógyulni, de mint az IR-te azt is szinten lehet tartani...
2012. dec. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kigyógyulni nem lehet belőle, a hajlam megmarad. De ha diétázol és heti rendszerességgel mozogsz, a tünetek enyhülhetnek. IR-re pl nagyon jó a paleo.
2012. dec. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!