Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A lakótársnőm nem zuhanyozik...

A lakótársnőm nem zuhanyozik egész héten, és csak egyszer mos hajat, fehér neműt nem cserél, és mindig betétet használ. Lehet valami nemi betegsége is? Betét miatt gondolom ezt. Normális ez?

Figyelt kérdés
2012. dec. 8. 15:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Undorító.És nem bűzlik?Amúgy lehet.
2012. dec. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
néha lehet érezni a szagot,amikor már péntek van,mindig talál ki vmit pl hétfőn azt h már otthon mosakodott,csütörtökön meg azt,h holnap már mosakszik otthon
2012. dec. 8. 15:45
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Tisztasági vagy egészségügyi betét?
2012. dec. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
rendes tisztasági betétet,amit menstruációkor használnak
2012. dec. 8. 15:46
 5/21 Anita19880 válasza:
72%

Igénytelen.undorító!!

Miért nem zavarod el zuhanyozni??

2012. dec. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
BEtetet barki hordhat, egy bovebb feherfolyas miatt pl., ami nem feltetlen fertozo pl. Hogyan ellenorzod ezeket? FEhernemu, betet csere stb. pl.? Ha kulon szobaja van, akkor ne foglalkozz vele, ez nem tartozik rad. Mivel ugy latod, hogy igenytelen, ezert torekedj arra, hogy fertotlenited a kozos furdot, mielott hasznalod!
2012. dec. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
egy szobában vagyunk
2012. dec. 8. 15:50
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy nem fürdik, és nem cserél fehérneműt az undorító.

Én is betétet használok (a vékony tisztasági betétet), akkor is ha nincs meg. Nincs semmilyen nemi betegségem, csak én így érzem jól magam. Mikor feltették a spirálomat sokáig volt pecsételő vérzésem, és bár már elmúlt, ez a szokás megmaradt. A hajmosás meg, nekem derékig ér a hajam és 5-6 naponta mosom csak (ha nincs valami ami indokolná sűrűbben), mert másképp nagyon kiszárad. De soha nem zsíros, vagy koszos.

2012. dec. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát nagyon érdekes, én megemlíteném neki hét közben, hogy sosem fürdik? Én hajat is 2-3 naponta mosok. Persze az más, ha valaki csak hetente, nem egyforma a hajtípusunk, de az, hogy nem fürdik, engem kiakaszt. A betét, az sem foglalkoztatna különösebben.

Reggel is zuhanyzom minden nap, de mikor haza érek este, alig várom, hogy a "napi" piszkot, bacikat újra lemossam magamról és úgy bújjak ágyba.

2012. dec. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek.


Ha valakinek hosszú a haja, annak bőven elég hetente egyszer hajat mosni.

A betét pedig teljesen rendben van, mégis mit használjon, ha menstruál?


Viszont a nem zuhanyzás nagyon egészségtelen, főleg a menstruáció idején, ettől lehet beteg, de nem nemi beteg.

2012. dec. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!