Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A bal nagyajkam jóval nagyobb...

A bal nagyajkam jóval nagyobb mint a jobb mit tegyek?

Figyelt kérdés
a nemiszervem bal nagyajka szinte kétszerese a másiknak, talán még nagyobb is picit, lelóg.. mit lehet ezzel csinálni? nemtetszik nekem..
2009. aug. 20. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Semmit!

Úgy a tökéletes:D

egyik fiú sem fogja méregetni:)

21/F

2009. aug. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Nemi szerv plasztika, ha csinálnak ilyet, de lehet, hogy csak nyomós okkal végeznek végeznek ilyen műtétet (pl.: szülés, baleset stb. ). Szerintem fogadd el, hogy ilyen. Ha ez vigasztal az enyémek is nagyok és nem is annyira egyformák, de ha egy férfi szeret ez igazán nem számíthat.
2009. aug. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
nekem is ilyen, de a barátom imádja, és ez a fontos. mást nagyon nem is tudnál csinálni mint elfogadni, a plasztikai műtét pedig hülyeség lenne :S
2009. aug. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Szia! Nem vagy egyedül, nekem is ilyen. Nem lehet csinálni vele semmit, max. plasztikáztatni. De én arra nem vállalkoznék. Próbáld elfogadni, én is azt tettem. A páromnak tetszik.
2009. aug. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

Nekem is ilyen,én elfogadtam.Ez olyan dolog mint a mell,az sem teljesen egyforma,az lehetetlen:)

14/L

2009. aug. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
Vágj le belőle egy picit.
2009. aug. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekemis ilyen gondom van, de ezt mindenkinek mondom,hogy: nem feltétlenül esztétikai gond lehet csak, kényelmetlen is lehet, ugye jobban kidörzsölődhet- amiatt fájhat a nagyobb rész. én jártam már így,kellemetlen.

szerintem akit tényleg zavar, nem ciki megcsináltatni, mint az összes plasztika ez sem olcsó, de egyszer talán érdemes befektetni.

2009. aug. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!