Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb.3 napja kesik. Ma elkezdett...

Kb.3 napja kesik. Ma elkezdett gorcsolni a hasam, de csak barna folyasom van. Nem voltam egyutt fiuval, tehat terhes biztos nem vagyok. Mitol lehet ez? 17/L

Figyelt kérdés
maskor mindig rendesen megjon. mindig nagyon gorcsol a hasam, most csak gorcsolget. es miert lehet ez a barna folyas? akkor szokott barna folyasom lenni, amikor mar kezd elmulni. valaki segítene?

2012. dec. 9. 18:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Nagyon sok oka lehet. Lehet egyszerűen attól, hogy mostanában többet stresszelsz, esetleg beteg voltál, ha antibiotikumot szedtél, attól is előfordulhat, hogy késhet. De az is lehet, hogy szimplán változik egy kicsit a ciklusod. Nekem is mostanában változott. Eddig mindig 27-28 napra jött meg, de az utóbbi két hónapban 1-1 héttel hamarabb, most pedig 3 nappal hamarabb jött meg. Illetve, egyáltalán nem görcsölök, pedig korábban mindig görcsöltem. Anyukám azt mondta, hogy ez normális, hiszen idővel változhat a ciklus hossza, milyensége.


Próbálj megnyugodni, mert ha nagyon stresszelsz még többet késhet.

17/L

2012. dec. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!