Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló miatt van az...

Jennifer19 kérdése:

Fogamzásgátló miatt van az állandó hányinger?

Figyelt kérdés
4 napja elkezdtem szedni a fogamzásgátlót és az első tabletta bevétele után (amit este vettem be) hasmenésem volt és másnap délelőtt hánytam is. Még 2szr bevettem a tablettát a szokott időben, de állandóan hányingerem van, egész nap, és elég erősen. Hagyjam abba?
2012. dec. 10. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. És utána gyorsan menj vissza az orvoshoz. Nem árt, ha ezeket a tüneteket neki is elmondod.
2012. dec. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
meséld el a nőgyógyászodnak mihamarabb, és gyorsan megmondja a választ. Valszeg egy másik fajtát fog felírni neked.
2012. dec. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak egy vírust szedtél össze.
2012. dec. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, könnyen megeshet, még ennél komolyabb mellékhatás is.
2012. dec. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Abbahagytam, azóta kicsit jobban vagyok, de esténként még mindig elég erős hányingerem van :/ remélem jobb lesz már...
2012. dec. 12. 20:56
 6/6 anonim ***** válasza:
dokinál voltál? illik azért elmenni, ha van kedved ha nincs. Aztán később ne fájjon amiatt a fejed hogy nem beszéltél orvossal. Persze most nem tűnik súlyosnak, nyilván nem is az remélhetőleg, de legalább egy új féle tabit kaphatnál, mert ha emiatt van ezt nem szedheted.
2012. dec. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!