Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már 14 vagyok de még nem...

Már 14 vagyok de még nem menstruáltam? Miért?

Figyelt kérdés
csak ilyen sárga váladék van meg,mit csináljak?

2012. dec. 11. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:

A sárga váladék nem gond, hacsak nem túl sok vagy nem büdös.

Az, hogy még nem jött meg azt jelenti, hogy ezen téren lassabban fejlődsz. Akkor van gond, ha 16 éves korodig nem jön meg.

2012. dec. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én júliusban töltöttem be a 14-et és rá 3 hónappal jött meg,most októberben.

amíg vártam,semmi érdekes nem volt a folyásomon kívül.

aztán amikor már nagy ívben lexartam az egészet,már tök pipa voltam,és azt mondtam hogy nem érdekel,úgyse jön meg sose,hopsz,pár héttel rá meg is jött. szokás szerint program előtt -.-

azért vártam még valamennyire.

nekem amúgy is késve érkezett,hormonproblémák miatt.

számít az is,hogy mióta és hogyan serdülsz. majd írd meg,hogy mióta pubertálsz,mióta nő a melled,folyásod,stb.

a folyás a legfontosabb. a sárga nem normális! max a sárgás fehér!

remélem segítettem!

2012. dec. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A sárgás váladék valószínűleg fehérfolyás.Ne aggódj,16 éves korodig normális,ha nem jön meg.Nekem csak 16 évesen jött meg.
2012. dec. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az nem gond, ha még nem menstruálsz, hiszen 16 éves korodig kell megjönnie, viszont ha frissen sárga a váladék, akkor az lehet fertőzés is.
2012. dec. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!