Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tippek? Ti mit szoktatok...

Tippek? Ti mit szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés
Ha leborotválom a puncimat akkor mindig nagyon szúr :/. Ez ellen mit lehet tenni?? engem már nagyon zavar,de muszáj borotválni.. (nekem legalábbis)nem szeretem ha erdő van ott.

2012. dec. 11. 16:36
 1/5 anonim válasza:
Én megmondom neked őszintén,hogy én mindig leborotválom,megvárom amig a kis szőrtüszők megjelennek,utána fogom és szemöldökcsipesszel szépen kiszedem. Kicsit időigényes, és az elején fájni fog,de utána megszokod és tartós is.
2012. dec. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,ez tényleg jó ötletnek tűnik,csak az a baj,hogy nincs itthon olyan szemöldök csipeszem,ami erre a célra jó . Majd veszek,de most sem lenne rossz
2012. dec. 11. 18:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne szemöldök csipesszel szedd ki, hanem epillátorral. Gyorsabb, hatékonyabb sokkal. Utána hintőporozd be rögtön.
2012. dec. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha mindenáron csupasz puncit akarsz, akkor bízd kozmetikusra!
2012. dec. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, menj kozmetikushoz szerintem is. Ha hajlamos vagy a szőrbenövésre és a szőrtüszőgyulladásra és nem megfelelően téped ki a szőrt, akkor baj is lehet belőle sajnos. :/ Olyan kozmetikust kéne keresned, aki cukorgyantával vagy mézemulzióval dolgozik, ezek a legjobbak intim testrészeken.
2012. dec. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!