Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Furcsa menstruáció, mi lehet ez?

Furcsa menstruáció, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Két héttel az előző menzeszem kezdetét követően úgy tűnt, megint megjött a havi, viszont nem "teljesedett ki" a dolog, és csökkent a vérzés, most olyan, mint amikor vége van, pedig csak három nap telt el. Lehet, hogy nagy butaság, de van rá bármi esély, hogy várandós vagyok vagy sokkal inkább betudható esetleg a stressznek, mert sajnos abban eléggé van mostanában részem. Komolyabb gondra gondolni sem merek. Volt már valakinek hasonló?
2012. dec. 13. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
nem lehet hogy ovuláció?
2012. dec. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, de: az ovuláció az vérzéssel jár? Én úgy tudom, hogy az csak egy "állapot", amikor a legnagyobb esély van a teherbeesésre.
2012. dec. 13. 14:17
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Közti vérzés: igen az ovuláció is járhat kis vérzéssel. Vannak nők akiknél ez rendszeres, de csak 1-2 napig tart a 14. nap táján és kis mennyiségű inkább ilyen pecsételő jellegű. Van, akinek az életében soha nem fordul elő, van akinek csak párszor.
2012. dec. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, remélem, csak erről van szó.
2012. dec. 13. 17:21
 5/6 anonim ***** válasza:
és most ezért lettem leszavazva?:(( (1.válaszoló vok)
2012. dec. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem is volt hasonló menstruációs problémám, úgyhogy én a nőgyógyászt javasolnám..

még mindig jobb, ha ő mondja, hogy nincs semmi probléma!!

2013. nov. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!