Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális, ha a tampont...

Az normális, ha a tampont mikor megjön, elsőnek felteszem akkor simán felmegy de mikor még aznap kicserélem és felhelyezem a másodikat akkor meg már nehezebb, és egy kicsit érzékeny is?

Figyelt kérdés
Olyan mintha kívülről összeszűkülne...14 éves vagyok és idén februárban jött meg először és kb. harmadszorra használok tampont. De, nem fáj a felhelyezés, csak olyan furcsa érzés. O.b.minit használok.

2012. dec. 11. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Igen, normális. Amikor először felteszed akkor csúszik a vértől, amikor másodjára akkor a tampon már felszívta a vért, így nehezebb.
2012. dec. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Pontosan, ahogy az első írja. A tampon - bármennyire is bizarrul hangzik - a vérben csúszik jól fel. Én, ha tudom, váltogatom, egyszer tampon, utána betét, utána megint tampon, hogy könnyebb legyen feltenni (és azért is, mert megoszlanak a vélemények, hogy egészségtelen-e folyamatosan tampont használni, én azt mondom, igen, de ki hogy gondolja).
2012. dec. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ! :)
2012. dec. 11. 21:57
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is nagyon szeretem, és én csak nappal használom este rendes betét, de akkor szerencsére meglappan.
2012. dec. 11. 22:01
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Na ezért sem jó a tampon, mert amikor már felszívja a vért, nem elég nedves a hüvelyed a következő tamponhoz, és így apró mikrosérüléseket okozhatsz a hüvelyedben, amiken keresztül könnyebben bejutnak a baktériumok a szervezetedbe, és ott fertőzéseket okozhatnak.
2012. dec. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22%
Nem az volt a kérdés, hogy jó e a tampon...
2012. dec. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
26%
téged nem kérdezett senki kedves utolsó!
2012. dec. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!