Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelybemenet és a végbél...

A hüvelybemenet és a végbél között van a gát. De nekem ott van valami. Nem értem. Nagyon vékony bőr. Kb 1 cm es. Nem fáj egyátalán de mi lehet az?

Figyelt kérdés
2009. aug. 21. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Én a szűzhártyára teszem a voksomat!:)
2009. aug. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a szűzhártya véletlenül sem ott van, hanem a hüvelyben van. az a kis bőr pedig lehet születési rendellenesség, ha nem zavar akkor nincs vele semmi baj.
2009. aug. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de a barátom még nem látta...kicsit szégyellem..
2009. aug. 21. 20:02
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem nagyon tudom elképzelni, mi lehet az, végül is a gát is bőr:) (Persze ebbe bele fognak kötni, de úgy értem kívülről ott bőr van:D) Ilyen: [link]

Ha ettől nagyon eltér, akkor menj el nőgyógyászhoz. Sajnos mi így látatlanba nem tudunk neked mit mondani:)

2009. aug. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem teljesen ilyen..hanem mintha kb 70 mm lágy bőrdarab lenne ott..:(
2009. aug. 21. 21:02
 6/7 anonim ***** válasza:

első vagyok. Ha szégyelled, bár nem vok orvos és nem tudom mi lehet az, akkor menj el vele egy orvoshoz, és kérdezd ki őt hogy mi lehet ez! hogy meg-e lehet egyáltalán szüntetni!

Nagyon feltünő? Mert ha nem is látszik akkor mért foglalkozol vele? Ha látszik, akkor meg tényleg ettől ne félj, megkérdezni nem bűn az orvost, sőt...

bátorság!


Ja mellesleg kedves, a barátod nem azért fog belőled kiábrándulni! Ha szeret igazán, akkor a testedet is el kell fogadnia olyannak, amilyen! :)

2009. aug. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2009. aug. 22. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!