Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális a fehérfolyásom?

Normális a fehérfolyásom?

Figyelt kérdés

Fehér,darabos és iszonyúan savanyú a szaga.Nagyon aggódom.Nem szeretnék nőgyógyászhoz menni,de nagyon nagyon félek.Próbáltam már gomba elleni krémet,de nem használ.

Valamilyen durva virus is lehet,amit a nyilvános vécén szedtem össze?Kérlek,segitsetek!

13/L



2012. dec. 13. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig el kell menned nőgyógyászhoz.
2012. dec. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hajjj! :(
2012. dec. 13. 21:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyelj Kislány, senki sem szeret nőgyógyászhoz menni, de vannak olyan helyzetek, amikor muszáj! Ez most egy ilyen helyzet! :) Hadd kérdezzek valamit. Valaki megígérte Neked, hogy minden úgy fog történni az életedben, ahogy Te akarod, és csak azt kell tenned, amit Te akarsz? Ugye hogy nem. :)
2012. dec. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 06:36-os vagyok. Ha otthon kísérletezel, azzal nagyobb bajt is csinálhatsz, ha úgy használsz gomba elleni krémet, hogy nem is biztos, hogy hüvelygombád van. De még ha az is van, akkor is orvosnak kell kideríteni kenetvétellel, hogy milyen fajta gomba, és milyen gyógyszer kell rá!
2012. dec. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!