Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Algoflex-M-röl mi a velemenyet...

Algoflex-M-röl mi a velemenyetek? Hasznal? Megeri az arat?

Figyelt kérdés

Elore is koszonom a valaszokat!:)

es bocsi az ekezethianyert!



2012. dec. 15. 18:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sajnos nem segített, mert annyira erősek voltak a görcseim. Árban viszont elviselhető.


22/L

2012. dec. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
semmivel se különb mint bármely fájd.csill. se nem gyorsabb, se nem erősebb. csak más a neve.
2012. dec. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Hát, pont a legjobbkor láttam meg a kérdésed!

A múltkor a gyógyszertárban fejfájáscsillapítót és görcsoldót akartam venni. Konkrétan Algoflexet és Algoflex M-et. Az első nem volt, csak a második. Gondoltam, akkor kérek más fejfájáscsillapítót, mire a gyógyszertár megkérdezte, hogy ugye, azzal tisztában van, hogy az Algoflex M egy normál fájdalomcsillapító és egy mezei Nospa összecsomagolva? (amit egyébként eddig is szedtünk menstruációs görcsökre, tehát önmagában is)


Lehet, hogy ez másoknak egyértelmű volt, de én egy kicsit megvezetve éreztem magam. Megy a hype, meg a marketing, és közben beveszel egy fájdalomcsillapítót meg egy görcsoldót együtt, holott lehet, hogy külön-külön is segítenének. Ha érted, hogy mire gondolok.


Tehát használni használ, de a Nospa is használ, az Algoflex is használ, az Advil Ultra is használ stb.

2012. dec. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Akkor velem van valami baj :D mert nekem csak algoflex M szokott használni semmi más! :S próbáltam már nospát, flectort, algopyrint, cataflam-ot, meristint sorolhatnám még, talán 2 éve bukkantam rá Algoflex M-re azóta csak ezt veszem. Első 2 napba van rá szükségem és nekem bevált.
2012. dec. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Nekem szerencsére még nem voltak olyan erős görcseim,hogy gyógyszert kelljen bevennem,de a nővérem szerint nagyon jó.
2012. dec. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez alkattól függ. Nekem semmit nem használt.

Én Aleve-ot szedek rá újonnan, előtte meg Meristint szedtem, az Aleve annyiban jobb, hogy nem álmosít, és talán tartósabban csillapítja. A Meristin viszont éjszakára jó.

2012. dec. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Erős görcseim vannak, és már mindent kiproóbáltam, az Algoflex M volt ezidáig nekem a legjobb!
2012. dec. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem használt.

Én Voltaren vagy Cataflamot(az csak receptre) van szoktam bevenni menses miatti fájdalomra

2012. dec. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Gyenge.
2012. dec. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2012. dec. 21. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!