Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális dolog, ha a menstruác...

Normális dolog, ha a menstruáció során a méhem feszül nagyon a petefészkem pedig nem fáj?

Figyelt kérdés

Eddig mindig nagyon szoktam görcsölni az első pár napban és inkább oldalt a petefészkemnél, ami kisugárzik a derekamba, lábamba. Most csak méhfeszülést érzek. Ez normális?


Előző menstruációm is más volt, 3 napi barnáztam előtte, majd több napig utána is (5-21-éig folyamatosan jött valami trutyi). Aztán kezdődött hányinger, étvágytalanság majd mellfeszülés és undorodtam a kávétól, magas hő, stb... Gondoltam talán baba van a dologban, de a teszt negatív lett. Kértem időpontot nőgyógyászhoz, mondtam hogy gyanakszom a teszt ellenére, mert nem csillapodtak a tünetek. Elküldött laborba, ottani teszt negatív, de labor előtti nap itthoni pozitív Gabriellel. Utána vagy 5 teszt - Lilyvel és Romeddel. Azóta nem teszteltem.


Kértem beutalót vérvizsgálatra, mert a tüneteim még mindig megvannak, irtózatosan fáj a cicim, eres. Gyakran van hányingerem, meg-meg szédülök, az étvágyam határtalan és megveszek az édes dolgokért, a kávé pedig még mindig nem finom, bár már megiszom.


Menzesz tegnap jött meg, egy hetes késéssel. Véreredményem holnap lesz.


2012. dec. 16. 08:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Hormontermelő petefészekciszta is tud ilyet csinálni sajnos.
2012. dec. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Gyanakodtam erre is, hát holnap kiderül...:/ Elég elviselhetetlen ez a feszülés néha.

Köszi a választ!

2012. dec. 16. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!