Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció. Augusztusban...

Menstruáció. Augusztusban jött meg elösször. Az gond ha most kimaradt?

Figyelt kérdés
augusztus 15. én jött meg elösször.szeptemberben nem majd október novemberben megint..már meg kellett volna jönnie? baj h még nem jött meg? vagy ilyenkor még előfordulhat h nem mindig jön meg?

#menst.
2012. dec. 16. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Az első pár hónapban rendszertelen szokott lenni, kell neki egy beállási idő, most még normális ha késik vagy ha kimarad.
2012. dec. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Serdülőkorban csak fél év után gond, ha nem jön meg a menstruáció. Tehát ha az előzőtől számítva fél évig nem jön meg, akkor menj orvoshoz!
2012. dec. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és az baj ha egy kicsi barnázásom van ? :O de rendesen nem jött még meg ?
2012. dec. 21. 15:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! :) A 2. vagyok. Ha nem csíp vagy fáj a puncid, akkor nem gond a barnázás. :) Boldog karácsonyt! :)
2012. dec. 22. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon Köszönöm ! neked is boldog karácsonyt és kellemes ünnepeket!! de amugy ez jelenthet valamit ?? :O v megfog jönni még ebben a hónapban v már csak a következő ? :O
2012. dec. 22. 16:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! :) Az eddigi egyetlen válaszoló vagyok. Azt sajnos nem lehet megmondani, hogy mikor jön meg a következő menstruációd, de ha esetleg fél évig kimarad, akkor érdemes orvoshoz menni. Nem biztos, hogy akkor is baj van, de jobb és megnyugtatóbb, ha ezt orvos mondja. Maximum fél év kimaradás normális serdülőkorban. Minden elképzelhető jót kívánok Neked egész életedre!!! :)
2012. dec. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem az eddigi egyetlen válaszoló voltam, hanem az elsőt leszámítva a többit írtam én. Bocsánat! :)
2012. dec. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de akkor az nem baj h van egy kevés barnás váladékom ugye ?
2012. dec. 22. 16:36
 9/9 A kérdező kommentje:
kb 10 nappal elöbb megjött mint ahogy kellett volna ... ez baj ??
2013. aug. 10. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!