Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől érzékenyek a melleim?

Mitől érzékenyek a melleim?

Figyelt kérdés
soha nem volt ilyen problémám most mégis olyan érzékenyek lehet azért mert 19 hós kislányommal mikor játszunk véletlenül megüti ,vagy mert egy rákos nőnél takaríttok és annyira átérzem,hogy már nekem is fáj?mindig szoktam ellenőrizni a melleimet de még nem vettem észre változást,amúgy,mint írtam nem fájnak,csak érzékenyebbek lettek azt még odaírnám,hogy elég sokat stresszelek mostanában.
2012. dec. 17. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán csak a stressz, túl sokat foglalkozol mostanában ezzel a gondolattal, ne félj nem lehet elkapni. A pici lányból úgy gondolom fiatal vagy, ha nem múlik, menj el orvoshoz, megnézik neked ultrahanggal.
2012. dec. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A stressztől nőhet a prolaktin hormon szintje. Tej nem szokott szivárogni belőle?
2012. dec. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem fogsz menstruálni mostanában? Az érzékeny mellek a PMS egyik tünete is lehet.
2012. dec. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
27 éves vagyok és hónap elején már menstruáltam,úgyhogy az kizárva,nem folyik tej és valóban mióta rákos mellett dolgozom többet agyalok ezen a "mell"témán
2012. dec. 17. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!