Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A tornázás vagy az "életmod...

A tornázás vagy az "életmod váltás" volt a baj? Mit tegyek hogy helyre hozam? Elmult a menstruácim:S Ne tornázak?

Figyelt kérdés

utoljára 7hoba volt de elötte 3honapig semmi az orvosok nem adtak rá gyogyszert mindig csak azt mondták majd menyek vissza következö honapba is. Aztán megjött aszitem minden oké de most augusztuba megint nem

Szoval már kb 2éve mindig tonráztam de 6honapja bekeményitettem mert már mindennap(szobabicaj,hulahop,futás 1-2orák,ugrálo aztal)

Csokik helyet már gyümölcsöt eszem,nagyon sokat ettem régen édeségeket este és ezeket elhagytam és nemtudom de szerintem az volt a baj hogy honapokal ezelöt nagykabátba,foliába tekert hasal ugráloköteleztem 1orát és utána még tornáztam. De CSAK 1kilot fogytam szoval nem a suly miatt marad el.... MIT TEGYEK?? AZ ORVOSOK NEM IRTAK FEL SEMMIT ÉS VOLTAM OTT MÁR EGY PÁRSZOR mi a bajom?:SSSSSSSSS


2009. aug. 22. 21:42
 1/6 A kérdező kommentje:

ja és pár hete 3kb elestem bicajal és ott is megütöttem vagyis ahol kezdödik az:D és a másik olvalon nincs semmi bajom de ahol megütöttem van ugye csont és azon egy csomo féle de ilyen csontos csomo és még nem mult el és minden sebem elmult csak ott nem és nem fáj meg semmi.

Lehet hogy rák? (láttam a barátok köztbe egyszer h leset a miklos a házrol és ahol megütötte rákja lett vagy mi)

19/L

2009. aug. 22. 21:45
 2/6 anonim ***** válasza:

Menj másik orvoshoz. Mert ez nem normális semmiképp.


Amúgy most én is aggódom, mert én is életmódot váltottam. Június óta válogatom meg, hogy mit eszem (tulképp az üres kalóriákat hagytam el, plusz gyümi mindenféle édesség, meg chips helyett) és hetente 4szer 1 órát lenn vagyon a fitness teremben, ahol vagy úszok, vagy kardió/aerob edzést csinálok. De nem nyomom durván, csak ami belefér. Viszont ebben a hónapban nem jött meg és per pillanat nem értem (már két tesztet is csináltam, és negatív). Nem éhezem, drasztikusan sem fogytam és még amúgy sem vagyok vékony, van még rajtam felesleg, szal én bennem is felmerült a kérdés.


Úgyhogy én nekem is irány az orvos, csak sajnos nekem még várnom kell, mert csak 3 hét múlva leszek otthon, itt meg ahol lakom nincs értelme elmenni. :-/

2009. aug. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
velem is ez van :S nekem sem jön meg mert nem úgy étkezek mint előtte.. :S nekem azt mondták hogyha hozzászokik a szervezet, akkor lesz megint peteérés, és helyreáll magától.. hát nemtudom :S félek énis :S
2009. aug. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megint az előző vagyok. Ne aggódj, nem vagy rákos. Legalábbis ennek van a legkisebb esélye. A BK szeret túldramatizálni dolgokat, úgy érdekesebb.
2009. aug. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1 a barátok közt egy film!!! nem (mindig) a valóságon alapul!!!


2. nem tudom mi lehet az oka a problémáidnak de ha gyanusat érzel a csontnál akkor egy röntgent mindenképp megér...amúgy a kimerítő életmód (legyen szó sportról vagy bármi másról) megzavarhatja a ciklusodat ezt ugy lehet rendbehozni h nem mindent beleadni hanem átlagos terheléssel és akkor helyrejön ha még így sem akkor az orvos írni fog egy tabit ami megindítja


remélem tudtam segíteni!


18/L

2009. aug. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek aki irt,szerintetek meddig várjak az orvosal? már 2napja nem tonráztam.tényleg tornázhatok még vagy ne és inkább kevesebbet egyek és sok gyümölcsöt.

Vagy lehet a kaja is befojásolja nem tudom de nagyon komoly az hogy eben az évben nekem még csak 4szer volt meg...:Sja és én terhes nem lehetek emrt szüz vagyok.

Ilyenkor van az hogy UTÁLOK lány lenni:S

2009. aug. 23. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!