Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mást is idegesít, ha azzal...

Mást is idegesít, ha azzal jönnek, hogy a "melltartótól lógni fognak a mellek"?

Figyelt kérdés

Számomra annyira, de annyira visszataszító, mikor valaki ilyen hülyeségekben hisz, és erőszakosan próbálja ráerőltetni a véleményét a másikra. A leggyakoribb tévhit, amivel itt az oldalon is sokszor találkozom, az a "ne hordj melltartót, mert az izmok ellustulnak, és 30 éves korodra lógni fognak a melleid!"

...

Egyszerűen hihetetlen, mondom HIHETETLEN, hogy ma, a technika korában, a 21. században valaki képtelen utánanézni és diadalmasan megállapítani, hogy a melleket NEM izmok tartják... Ha így lenne, tudnánk fel-le mozgatni. A mellekben rugalmatlan szalagok vannak, amelyek a rázkódás hatására megnyúlnak, és nem tudják visszanyerni az eredeti állapotukat. De ezt az egy k*rva mondatot nyilván nehéz megkeresni a neten. Nem, inkább tömjük a lányok fejét hülyeségekkel. Imádom az ilyet. Több ismerősöm nem hordhat melltartót, mert az anyja elveszi tőle, mondván "ellustulnak az izmok"... Mit gondoltok erről?



2012. dec. 17. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. dec. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Igazad van. A melleket szalagok tarják, ezért a melltartó éppen azt segíti, hogy ne nyúljanak meg a mellek.


Nézd, ezen az oldalon annyi hülyeséget írnak, egészségügyi kérdésekre, hogy szakemberként néha az ember a haját tépi. Ez van az emberek egy jelentős része buta. Nincs mit tenni, ezen ne idegesítsd magad, nem lehet megoldani, ezt. Meggyőzni sem nagyon...

2012. dec. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Ahol azt írják, hogy ne használj tampont, mert kb. meghalsz. Ott mit vársz? :D:D:D
2012. dec. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem nem idegesit.
2012. dec. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Döntsd el Te, hogy akarsz-e melltartót hordani, vagy sem. Viszont éjjel hagyd pihenni a melleidet.
2012. dec. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én csak örülök neki, mert azokhoz képest akik ilyen hülyék, nekem szebb mellem lesz :)
2012. dec. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
óh,mást is idegesít ez,nem csk téged nyugi ;)
2012. dec. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem se idegesit.

Miért is idegesitene? Azért van ez az oldal, hogy mindenki leírhassa a véleményét. Nem kötelező azt megfogadni!

2012. dec. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!