Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Women`s Cream hany szazaleko...

A Women`s Cream hany szazalekos? Mennyi progeszteron van benne?

Figyelt kérdés
Meg tudna valaki mondani milyen a krem,es mennyi prog. van benne.Elöre is köszönöm.
2012. dec. 19. 08:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!Sajnos,nem tudom a valaszt,de ha felmesz dr Pusztai Zoltan honlapjara,akkor ott fel tudod neki tenni a kerdesedet,hamar valaszol.

Es ismerek egy hormontanacsadot is,ha gondolod,megadhatom az elerhetoseget.

2012. dec. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. dec. 26. 16:09
 3/8 anonim ***** válasza:

Nincs mit.

Megadjam a hormontanacsadono e-mail cimet?

Szivesen valaszol minden kerdesre.

2012. dec. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen,akkor is ha nem vasarolok töle,es mennyit kell fizetni a tanacsadasert?Azt mar tudom hogy prog. hianyom van, 7-en van terminem egy privat orvosnal,szeretnem öt is meghallgatni mit mond ,eddig az orvosok nem vettek komolyan,en pedig nem jol erzem magam,es mar 1 eve.Elöre is köszönöm.
2012. dec. 29. 18:04
 5/8 anonim ***** válasza:

En mindenkeppen ajanlom,hogy konzultalj Nemeth Tundevel,arwen torna oktatoval.

Nekem sok nogyogyaszati betegsegem van,es a hormonszintjeim is nagyon gazak.

A tobb tucat orvos,es mindenfele gyogyito kozul o volt az,aki a legtobbet tud errol,o is kigyogyult ilyenekbol,es o tudot egyedul vilagos logikus magyarazatot adni,a kerdeseimre.Telefonon is valaszol a kerdeseidre,es ha megirod neki a problemadat e-mailben,akkor is segit,ingyen.


Megirom privatban a women's krem hormontanacsado cimet,nem kell fizetned a tanacsadasert,es a kremet sem kell tole megvenned,anelkul is valaszol.



De mindenkepp keresd az arwen torna oktatot,Nemeth Tundet,es makrobiotika tanacsadot,Mixtay Zsuzsat.

Ok tuti,hogy fognak tudni segiteni.

arwentorna@gmail.com

es

mixtayzs@gmail.com cimre irj.

De a www.arwentorna.hu oldalon is megtalalod az elerhetosegeket.

Es a macrobiotikum.hu cimen is.

2012. dec. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hormonszinteket neztek mar nalad a ciklus 3. es 21. napjan.

Erdemes,nekem nagyon durva dolgok derultek ki.

Magas tesztoszteron szint,alacsony progeszteron,magas osztrogen,a progeszteron-osztrogen arany rossz,a cortizol kicsit magas,d vitamin szint alacsony.

Es inzulin rezisztenciam is van.

Es inzulin rezisztencia vizsgalat-3 pontos es d vitamin szint nezes is fontos lehet,mert ezek is befolyasoljak a hormonegyensulyt.

2012. dec. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi,7-en megyek kivizsgalasra,vagyis egy uj orvoshoz privatul,mert eddig senki nem vette komolyan,es ertette meg milyen rosszul vagyok.Ha az eredmenyek meglesznek,akkor majd nezem hogyan tovabb.Kösz a cimeket is.
2012. dec. 30. 16:59
 8/8 A kérdező kommentje:
D vit. hianyom nem hiszem hogy van,naponta szedek mar 2eve kalciumot d vitaminnal eggyütt,es hetente 40 cseppett 1 evig most 20-at,mivel kezdö oszteoporozisom van.
2012. dec. 30. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!