Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pcos vagyok, pm alulműködés,...

Pcos vagyok, pm alulműködés, alacsony progeszteron szint. Women's cream-ot kaptam rá és barátcserjét! Valaki ismeri ezt a krémet? Segített hogy legyen belőle baba?

Figyelt kérdés
Természetesen szedem a metformin,diéta,mozgás.A menzim néhány hónapja rendben van,peteéréssel,de ma voltam nála és ezeket adta.De az orvosom természetgyógyász is egyben,a legjobb progeszteron orvos magyarországon.Valakinek tapasztalat valamelyik bogyóval kapcsolatban? Segített?akár baba,akár javulás.

2012. dec. 10. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
A krémet nem ismerem, de barátcserjét és krómtablettát szedtem, kecskerutateát ittam, nagy dózisú D-vitamin, homeopátiás algacseppek pajzsmirigyre + sok sport. Baba lett :-) hogy melyik segített? Mindegyik vagy egyik sem? Nem tudni, de a teát ismét iszom.
2012. dec. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! És gratulálok a babához! :) Mennyi idő alatt segített?
2012. dec. 11. 11:33
 3/6 anonim ***** válasza:
LOSZI IRJ!!! mennyi idő után segitett?
2012. dec. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kecskeruta tea konkrétan melyik problémára van?
2012. dec. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a kecskeruta IR-re jó. ugyanaz a hatóanyaga mint a metforminnak.
2012. dec. 12. 11:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem egyszerre kezdtem mindent, első volt a krómtabletta, 2010 novemberben, pont "nyaralni" voltunk es pár nap után azt vettem észre,hogy a roskadásig rakott süteményes asztal a szállodában egyáltalán nem érdekel,pedig amúgy édességfüggő vagyok. A karácsonyi időszakban nem híztam,sőt! A barátcserjét kb. December elején kezdtem asszem, a kecskerutát valahogy december közepén, a d-vitamint január elején. Február elején fogant a babus, szóval olyan 3-4 hónap. De évek óta nagyon odafigyelünk, hogy amit eszünk, abban ne legyen tartósítószer, mesterséges édesítő (főleg aszpartam), aroma, ízfokozó es más mű dolog. Az elején időigényes, mert mindennek el kell olvasni a címkéjét a boltban, de egy idő után már tudod, mi a jó. (kevés van sajnos). +sok sport, de ezt lehet, hogy már írtam.
2012. dec. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!