Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szemölcsöt okozó hpv alacsony...

Szemölcsöt okozó hpv alacsony rizikófaktorú? Ha jól tudom ami szemölcsöt okoz, ritkán okoz rákot is. Igaz ez?

Figyelt kérdés

Hpv gyanút állapítottak meg nálam.Volt egy nemi szervi szemölcsöm,lekezeltem.Immunrendszerem erősítem, ezüstkolloiddal végzek hüvelyöblítést, páromat is kezelni fogom.Ez akkor valószínűleg alacsony rizikófaktorú, kisebb az esélye a ráknak?

Egyáltalán hogy lehet hpv-m, ha nem voltam soha más férfival,csak párommal, és ha állítása szerint ő se más nővel?Most aggódjak nagyon rák miatt??

Esetleg mit tehetek még?

L20



2012. dec. 19. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, az a HPV, ami a szemölcsöket okozza, tényleg elenyésző mértékben okoz rákot, és arra is akkor van nagyobb esély, ha hagyják a dolgokat burjánzani. Ha kikezeltétek magatokat (remélem orvos által javasolt dologgal), akkor elvileg nincs mitől tartanod.
2012. dec. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát annyit mondtak, h erősítsem az immunrendszerem:S
2012. dec. 19. 17:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, alacsony rizikójú. Viszont az, hogy van egy alacsony rizikójú típusod, az nem jelenti azt, hogy nincs magas rizikójú is mellette....
2012. dec. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia. hogyan és mivel kezelted ki a párodat¿ el se ment orvoshoz?

ugy tudom hogy akár egy vizes törölközővel is lehet kapni vagybizonyos tárgyakkal

2013. máj. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!