Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mindenhol ilyen fájdalmas a...

Mindenhol ilyen fájdalmas a nőgyógyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés
Vagy csak engem nem kímélt? Mármint gőzöm nincs mit csinált de nagyon rossz érzés volt, nem tudtam nyugton maradni még rám is szóltak. De már a végén remegtem, nagyon rossz... többet biztos nem megyek bármi bajom is lesz. :/
2012. dec. 19. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem nem szokott fájdalmas lenni, menj másik orvoshoz, nem egy ilyen alakhoz

szülés előtt a vizsgálat már azért nem volt kellemes, se azt előre mondta, hogy milyen érzés lesz és előre elnézést kért érte, de akkor más másképp nem tudott megvizsgálni

az alap vizsgálat nem fájdalmas, a kenetvétel sem, cseréld le a dokit

2012. dec. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sztk-s doki, nem tudom lecserélni mert csak ez van ingyen :(
2012. dec. 19. 17:25
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj másik közeli városba sztk rendelésre. Én is sztk-s dokihoz járok, de még sosem fájt, és tök normális két dokim is volt már. Vagy ott nálatok nincs másik nődoki az sztk-ban?
2012. dec. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy? Először voltál?
2012. dec. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha gond van muszáj menni mert komoly követekzményei lehetnek. Van amikor kellemetlenebb van amikor nem. Gondolom rákszűrés volt nem?
2012. dec. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
28 vagyok, most voltam először vizsgálaton, hüvely gyulladásom van, rákszűrés is volt. Amiatt fájt esetleg?
2012. dec. 19. 19:22
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha hüvely gyulladásod van akkor azért fájt, ne csodálkozz teljesen természetes. A sima rákszűrés nem fáj az kicsit kellemetlen amikor a a kacsát felteszik de maga a rákszűrést nem lehet érezni esetleg pici kaparászást, de az csak egy pillanat. Legközelebb tuti nem lesz ilyen rossz ha nem lesz gyulladában.
2012. dec. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Legközelebb feltehetőleg nem lesz ilyen fájdalmas.
2012. dec. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!