Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi az oka a sok barna folyásna...

Mi az oka a sok barna folyásnak? Lehet attól, hogy a sárgatest hormonom alacsony? Ha igen milyen mód van rá hogy jó legyen és helyre álljon rendesen?

Figyelt kérdés
Van mikor sok barna van de néha kevés szokott lenni és egy teljes hónapon át csak barna.Néha előfordul sárga folyás néha rózsaszín.Össze vissza.Rendszertelen a menzim és járok endokrinra de nem kezelik csak annyit mondott a doki,hogy diétázzak.Tartom is a diétát eddig 9kg adtam le.De az nagyon rossz nekem hogy más is ilyen helyzetben van mint én és mégis teherbe esik én nem tudok pedig nagyon szeretnék babát.Nincs valami mód rá?Ja trombózisom volt és nem szedhetek hormonális szereket.Ez a nagy gond nálam.Amúgy már rég kaptam volna fogamzásgátlót de nem lehet.Segitsetek!Mit tegyek ami kicsit gyorsítja a fogyást és ami segít helyre tenni a hormont?
2009. aug. 23. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia,én 28 kg-ot fogytam,nem tudom,Neked mennyit kellene! Orvosi segítség nélkül sikerült,csak akarat kell hozzá! Ne egyél szénhidrátot,csak gyümölcs,zöldség, tejtermékek! Sok ásványvíz! Napi 1200 kalóriánál többet ne egyél! A szénhidrát a leghízlalóbb,de úgyis tudod!

Most 22 hetes kismama vagyok! Híztam is rendesen,eddig 12 kilót,de most nem érdekel! üdv.

2009. aug. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Nekem 40kilót kéne leadnom és eddig 9kiló sikerült.De nagyon lassan megy le.

2009. aug. 26. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!