Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Keresem azt az angyalian szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresem azt az angyalian szép : ) rövid barna hajú, barna szemű alacsony lányt, akit?

Figyelt kérdés

múlt hét csütörtökön a szentes-szegedi buszon (13:05) láttam , ( vagyis amíg felszálltunk a buszra mögötted voltam :D)


azt hiszem szegvári vagy , mert mintha ott szálltál volna le a buszról :D , hmm hát izé:D tudom , hogy hülyeség , ezt ide kiírni :) de 1 próbát azért megér.


Amúgy meg azóta bánom , hogy nem csináltam semmit se :(


Aki tudja ,hogy ki ő az írjon :D , vagy ha itt vagy és magadra ismertél akkor te is írhatsz :)



amúgy a buszon csak egyetlen egy csajra illik a leírásom :D:)


2011. márc. 7. 17:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ajj hányszor jártam ebben a cipőben, na jó csak 2x:D, de akkor kellett vna bátornak lenned (nekem is) , mert én se találtam meg, sztem neked se sok az esélyed.
2011. márc. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nagy mellei voltak? Csak azért kérdem, mert Szege-Szentes vonalon egyszer belefutottam egy hasonló lányba, azóta is bánom, hogy csak pár szót beszéltem vele :) Mondjuk nyár volt és igencsak kivágott felsőben volt, alig bírtam az arcára figyelni :D
2011. márc. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
tűt a szénakazalban:D:D
2011. márc. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Remélem jelentkezik.
2011. márc. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hííj ez így elég nehéz lesz,szerintem legközelebb ha meglátod kezdj valamit mert ez így elég esélytelennek tűnik.
2011. márc. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

:D:D jó tudom , hogy nem sok esély van arra, hogy itt majd pont ezt elolvassa ...:D


amúgy ezen a héten is megyek szegedre csütörtökön ugyanakkora, még ebben reménykedem ,hogy hátha ő is ott lesz , és akkor most csinálok is valamit :D


amúgy , mellei?:D sztem átlagos^^, de esküszöm nem hiszem el , olyan szép volt szeme, haja minden hogy ááá:D komolyan nagyon szép volt :)

2011. márc. 7. 17:26
 7/12 anonim ***** válasza:

a kis romantikus :D

remélem meglesz

2011. márc. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi , én is remélem :D
2011. márc. 7. 21:13
 9/12 anonim ***** válasza:
olyan jó olvasni, hogy vannak ilyen pasik!!:)de máskor cselekedj!!:)
2011. márc. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem volt ott nem láttam :( gondoltam ,hogy ez lesz :(
2011. márc. 11. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!