Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rettegek, hogy kialakul nálam...

Rettegek, hogy kialakul nálam a méhnyakrák. Hogy tudnám kideríteni, hogy mekkora az esélyem rá?

Figyelt kérdés

Volt már műtétem P3-as eredmény miatt és azóta rettegek.Fél évente járok szűrésre és mindig van valami fertőzésem vagy méhnyak gyulladásom. Nem akarok rákos lenni!Tudom,ez így hülyén hangzik,mert nyilván senki nem akar,de túl közel voltam már a tűzhöz és rettegek. Hogy nyugodhatnék meg kicsit,vagy hol deríthetném ki mekkora az esélyem arra,hogy a közeljövőben kialakul a rák?

Légyszi,értelmes válaszokat,mert kétségbe vagyok esve!



2012. dec. 20. 18:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ezt senki nem tudja kideríteni. De ha állandóan erre gondolsz és bemeséled magadnak, akkor nagyobb rá az esélyed.

Ne görcsölj ezen.

2012. dec. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy a negatív gondolatok nem tesznek jót. De ettől még félek!
2012. dec. 20. 18:45
 3/15 anonim ***** válasza:

Mért gondolod,hogy itt érdemben bárki is tud válaszolni.

Járj ellenőrzésre,akár több nőgyógyász véleményét kikérve.

Ne legyen ez mindig a fejedben,próbálj pozitívan gondolkozni, hogy meggyógyulsz.

Próbálj a nőgyógyászodtól beutalót kérni marker vérvizsgálatra.Az kimutatja,hogy mi van benned.

2012. dec. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Csak gondoltam,hátha tud valaki valami okosat mondani és kedves utolsó,te pont ilyen ember vagy :)! Lehet ilyet kérni a nőgyógyászomtól? Gondolom ez egy vérvétel! Bár kissé félek,hogy hülyének fog nézni. Amúgy fél évente járok szűrésre!
2012. dec. 20. 18:49
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is be fogod vonzani, ha ilyen gondolataid vannak!

Ne görcsölj rá és egyél sok sárgabarack magot!

2012. dec. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Úgy tudom,hogy a sárgabaracknak a magja nagy mennyiségben fogyasztva mérgező!!!! És mire jó egyáltalán? Nem kockáztatok!

Persze,tudom,hogy nem kéne ezen görcsölnöm,de sajnos ez nem így megy! Lehet fel kéne keresnem egy szakembert..

2012. dec. 20. 18:55
 7/15 anonim ***** válasza:

Én a 3.vagyok.És látod??Tudtam,hogy fogsz kapni sok hülye tanácsot.Nem hinném,hogy szükséged van a barackmagtól arsénmérgezésre.

A markervizsgálat valóban egy vérvétel.Egy speciális igen drága dolog.A rákos sejteket mutatja ki,vagy annak lehetőségét.

Igen lehet kérni.Hogy megnyugodj,hogy benned nincsenek ilyenek.És hogy teljes erőddel azon lehess,hogy meggyógyuljon a gyulladás és egészséges legyél.

De ehhez Te kellesz a legjobban,hogy akard.Akard!!!

2012. dec. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi,kedves vagy :)! És a háziorvosomtól kell kérni erre beutalót vagy a nőgyógyásztól? És ha elutasítja ezt az orvos? És ez amúgy drága vizsgálat?
2012. dec. 20. 19:22
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha tb kártyád van,akkor ingyenes.Nem neked drága.

Én a nőgyógyásztól kérném,mert neki nagyobb joga van kiírni.Nem fog neki tetszeni,de ne hagyd magad.Mondd el neki,hogy rettegsz,és pszichés gondot okoz nálad,és tudni akarod.Ne hagyd magad lerázni.Ha nem ,akkor menj a körzetihez.

2012. dec. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát azt hiszem,ünnepek után elmegyek beszélni a dokival! Sajnos nincs biztosításom,mert nincs munkám sem,de mindegy mennyibe kerül,csak megnyugodjak!
2012. dec. 20. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!