Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ovuláció alatti kellemetlen...

Ovuláció alatti kellemetlen szagú, nagyon fájdalmas, nagy mennyiségű folyás? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Nagyon erőteljesen folyik és rettenetesen kellemetlen szaga van(környezetemben is érződik, naponta többször kell mosakodnom és bugyit cserélnem) Megdagadnak az ajkak és nagyon viszket, csíp és fáj. 2 hónapja voltam nőgyógyásznál, Lacto feel-t írt fel, de az sem segít, pedig már a 2. kört csinálom. Egyszerűen elviselhetetlen és ebben a hónapban kimaradt a menstruációm. (terhes nem lehetek, szexuális életet már kb. fél éve nem élek)
2012. dec. 21. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
A helyedben én elmennék egy másik nőgyógyászhoz.
2012. dec. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan dolog, amit Lacftofeellel kellene kezelni...keress másik dokit.
2012. dec. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek a többi válaszolóval.Menj el egy másik nőgyógyászhoz.
2012. dec. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat!


A legutóbbi alkalom után is órákig sírtam, annyira fájt. Ha vizsgálatra nem is, de biztos, hogy elmegyek akkor egy dokihoz. (persze másikhoz)

2012. dec. 21. 21:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Remélem karácsonyra már jobb lesz! :) Boldog karácsonyt! :)
2012. dec. 22. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!